Cyberpunk 2077 jest już dostępny!

• Donata Popławska
    CD PROJEKT Moderator

CD PROJEKT RED z okazji premiery Cyberpunka 2077 zaprasza wszystkich graczy w podróż do świata mrocznej przyszłości.

Obejrzyj zwiastun premierowy Cyberpunka 2077

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się Night City, megalopolis rządzonym przez bezwzględne korporacje, technologię i obsesyjną pogoń za przerabianiem ciała. Jako najemnik o imieniu V gracze ruszają w pogoń za jedynym w swoim rodzaju implantem — kluczem do nieśmiertelności. Przemierzając najniebezpieczniejsze miasto przyszłości, spotkają galerię wielowymiarowych osobistości, w tym zbuntowanego rockerboya Johnny’ego Silverhanda, w którego wcielił się Keanu Reeves. Stworzą również własny styl gry, modyfikując stworzoną przez siebie postać, a także zmierzą się z szeregiem niełatwych decyzji, które ukształtują fabułę oraz świat tytułu.

Kup Cyberpunka 2077 teraz!

Cyberpunk 2077 jest już dostępny na PC za pośrednictwem platform GOG.COM, Steam i Epic Games Store, a także na Xbox One, PlayStation 4 oraz Stadii. Wersje gry na Xbox One oraz PlayStation 4 działają także na Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. W przyszłości ukaże się również darmowa aktualizacja, dzięki której Cyberpunk 2077 będzie mógł w pełni wykorzystać potencjał konsol nowej generacji. Wersje tytułu na GOG.COM i Steam posiadają dodatkowo wsparcie dla usługi strumieniowania rozgrywki NVIDIA GeForce NOW.

Więcej informacji na temat gry znajduje się na oficjalnej stronie oraz na Facebooku i Twitterze.

marcinusus
    Uczestnik

Wiec tak od wczoraj zacząłem zabawę z cyberpunkiem 2077 . I oczywiście oczekiwania były ogromne i powiem tak gram w wersje PC i nie wiem jak to jest na innych platformach ale z mojego punktu widzenia i oczywiście tylko mojej subiektywnej ocenie zaliczyłem opad szczęki i jak narazie nie dostrzegłem tych błędów o których się tyle mówi. Wiec tak oprawa graficzna petarda klimat również a muzyka to już inna liga panowie mistrzostwo świata coś pięknego i myśle ze na długo będzie pozamiatane na rynku pozdrawiam i gratuluje 😄

_Patrol
    Uczestnik

Ja doświadczyłem tylko jednego błędu, a dokładnie CTD w trakcie nauki hakowania.
    Starałem się być tym “białym hakierem”. Niestety gra chyba pomyślała, że chcę przejść na ciemną stronę mocy no i uraczyła mnie CTD.
    Zdziwiony nie byłem i nie jestem, bo gram w gry od wieków więc wiem, że początki są trudne i z czasem doprowadzą CP2077 do perfekcji.
    A co do oprawy muzycznej,to jest nie bójmy się tego słowa majstersztyk.
    Tu się oskar należy.

Ewenticos 485
    Uczestnik

Wczoraj włączyłem Cyberpunka 2077 na konsoli PS4 i jestem strasznie zawiedziony 🙁

Te rzeczy mi się nie podobają i może warto je wziąść pod uwagę :

I – Ogólny obraz gry, jest brzydki, jakiś przejaskrawiony( brak balansu koloru ),jakby ciągle przymglony( brak ostrości ).Udostępnione filtry w niczym nie pomagają , wyłączyłem wszystkie.
    Proszę o możliwość indywidualnego ustawienia grafiki czyli ;
    1 – suwak jasności
    2. – suwak kontrastu
    3.- suwak ostrości
    4.- suwak balansu koloru ( chyba, że zrobicie to sami ? )

II – System strzelania do poprawki, mam wrażenie jakbym strzelał do manekinów i ciągle brakuje amunicji.Strzelanie nie sprawia żadnej frajdy;
    – zdarza się , że skanowanie terenu nie zaznacza wrogich jednostek
    – mało widoczny pasek życia nad wrogim przeciwnikiem
    – dużo broni, a jedna gorsza od drugiej
    – zaśmiecanie plecaka tą samą bronią,przydałby się jakiś segregator, albo czytelniejsze oznaczenia parametrów broni z poziomu plecaka odnośnie parametrów statystyk broni, żeby można było łatwiej podjąć decyzję o jej rozłożeniu na części.
    Jeśli nie wiecie o czym piszę to odsyłam do gry np. Rage 2

III – Przegrzewanie…..poważnie ? po co to ? Może dałoby się to wyłączyć ?

IV – System umiejętności…jest bo jest i nie wiadomo co wybrać, bo niektóre umiejętności są chyba tylko po to by wypełnić gniazda.Przydałyby się jakieś lepsze i ciekawsze.

Ta gra wygląda jakby była wersją Beta, ale dobrze, że ją teraz wypuściliście, bo może dzięki graczom wspólnie uda się usunąć niedociągnięcia.
    Ogólnie gra ma potencjał i byłaby fajna gdyby została poprawiona i naprawiona ( mnóstwo błędów ).

Pozdrawiam Twórców gry i czekam na poprawki, bo na tę chwilę nie chcę mi się wracać do tej gry.

Ewenticos 485
    Uczestnik

I jeszcze, bo zapomniałem o tych ;

V – Ekrany ładowania, to już przegięcie, bo niektóre pojawiają się co minutę, albo 5 minut . Po kilku godzinach gry, jedyne co zapamiętałem to te denerwujące ekrany ładowania.Czy naprawdę nic nie da się z tym zrobić ? Nie pamiętam gry, w której coś takiego miało miejsce.

VI – Szoook….głupi pomysł z Wiedźmina i w tej grze musiał się pojawić , chodzi mi o przeładowanie postaci…poważnie musieliście znowu to powtarzać?, a nie lepiej byłoby wprowadzić taką opcję ? BRAK MIEJSCA W TWOIM PLECAKU.

alfanume
    Uczestnik

I jak tu ocenić CP2077 z perspektywy gracza…Dziś wywaliło mi grę 6 razy na PS4. Nie spodziewałem się cudów graficznych na starej konsoli ale to jest najbardziej niestabilna produkcja z jaką dane było mi obcować w życiu :(. Z drugiej strony miasto wygląda na twór z ogromnym potencjałem,kolory, architektura i gęsty klimat Night City powala. Tyle że nic się tam nie dzieje i to jest smutne, bo technikalia da się naprawić ale czy uda się tchnąć w to miasto życie? Czytając książkę nakreśliłem sobie w głowie wyobrażenie miasta w którym ciągle coś się dzieje. Myślałem że Policja będzie walczyła z gangami ,że będą wypadki samochodowe, ludzie będą zachowywać się żywiej bić się,rozmawiać, gestykulować,zajmować swoimi sprawami, reagować na gracza,że kiedy zacznie zapadać zmrok będzie można zaobserwować jak ludzie wracają do swoich domów ,a gangusy pojawiają się na ulicach szukając tych którzy zbyt długo zwlekali z powrotem ,kluby zaczną się otwierać , na ulicach zobaczyć będzie można zataczających się gości,lub być świadkiem porwania kogoś przez kosiarzy. A jest martwo… chodzą te tekstury czasami skolonownae 5-krotnie bez sensu przed siebie.Tak mało interakcji w tak wspaniałym mieście bardzo boli…Nie chce pisać nic o działaniu gry bo wierzę że to zostanie ostatecznie poprawione mam nadzieję. Lecz dobre wrażenie można zrobić tylko raz i tu się nie udało do końca i zastanawiam się kto ponosi za to odpowiedzialność? Bo ktoś ewidentnie zawinił i powstaje pytanie kto. Czy marketing czy panowie w garniturach którzy zbytnio wpływali na to żeby tworzyć coś co nie do końca ma sens. Bo na pewno nie Ci którzy bezpośrednio tworzyli grę,bo widać w tym świecie pasję i chęć stworzenia czegoś perfekcyjnego.Bo i po co te wszystkie drzwi których nie można otworzyć,masa fryzur przy tworzeniu lecz braku fryzjerów, teksty o tym że styl jest wszystkim w Night City lecz brak jakiejkolwiek reakcji kogokolwiek na to jak wyglądamy,ogromna ilość sklepów i straganów które są martwe. Tu zabrakło czasu i to zabrakło go bardzo dużo.

Ciekawe jestem jakie będą teraz ruchy cdpr. Wiedźmin 3 to arcydzieło piękne i pełne życia. CP2077 to poki co taka Prypeć, wygląda fajnie i kiedyś miało być tam super ale coś nie wyszło. No i w jednym i drugim miejscu coś porządnie je*#$ło.
    Jestem autentycznie smutny,że tak to wyszło.

alfanume
    Uczestnik

Im dłużej gram tym bardziej zawiedziony jestem. A trafiając na filmiki typu GTA 5 vs Cyberpunk 2077 jeszcze bardziej utwierdzam się w fakcie,że oszukaliście nas…Jak gra z przed 7 lat może mieć bardziej imersywny,żyjący i reagujący świat niż Cyberpunk? Po patchu 1.04 poprawiła się wydajność ale NPC wciąż potrafią znikać,zapadać się pod ziemię czy wnikać w przedmioty. Poza miastem nie ma żadnych zwierząt..no po prostu nie chce mi się wierzyć że cdpr zrobił coś takiego… Masa obiektów bez żadnych tekstur jak np rynny , dosłownie przed chwilą miałem sytuację kiedy zaatakował mnie gang i jedyne co zrobiłem to cofnalem się za ścianę, po 20 sekundach walka się zakończyła no WTF. Tego jest tak dużo że nie jestem w stanie nawet wypisać wszystkiego ale razem z innymi graczami wyciągniemy pewnie wszystko na co nie poszły pieniądze. Grunt że marketing się spisał prawda?

kacper1234
    Uczestnik

Gram na ps4 slim i mimo błędów i słabej grafiki jestem bardzo zadowolony. Fabuła jest świetna naprawdę. Pracujcie dalej nad poprawą gry i będzie dobrze

Szakiel1981
    Uczestnik

Używam PS4 i z taką masakrą to jeszcze nigdy się nie spotkałem na tej konsoli. ilość błędów, “wyrzucanie” z gry, słaba grafika i grywaloność powodują że czuję się oszukany przez Was.
    Spodziewałem się zupełnie czegoś innego po Waszym projekcie…niestety reklama dźwignią handlu …..

Ewenticos 485
    Uczestnik

Znalazłem kolejny, moim zdaniem bardzo irytujący błąd.
    Brak możliwości zapisania ustawień gry, w konsekwencji przy każdym uruchomieniu gry, a ta potrafi się restartować po kilka razy ( wywala grę ), trzeba za każdym razem poprawiać ustawienia, bo te wracają do ustawień domyślnych.Nie pamiętam gry, w której występował by taki poważny problem.
    Nie potrafię zrozumieć dlaczego ta gra działa tylko w trybie pierwszej osoby, przecież jest też tryb trzecioosobowy ( można zobaczyć podczas jazdy na motocyklu ). Jest kilka gier, w których można płynnie przechodzić między poszczególnymi trybami, więc nie rozumiem tego.

Po aktualizacji gra wygląda całkiem nieźle, ale i tak wolę grać przy wyłączonych filtrach.
    Z niecierpliwością czekam na kolejne aktualizacje, a tym czasem wracam do gry, bo bardzo mi się podoba pomimo swoich niedociągnięć i niedopracowań.
    Pozdrawiam Twórców.

Ewenticos 485
    Uczestnik

Nie rozumiem też dlaczego wartościowe przedmioty są zaliczane do …rupieci, przez to, po tym jak wykupiłem umiejętność automatycznego rozmontowywania rupieci, straciłem wszystkie złote łańcuchy i sygnety ( zdobycze ).
    Więc moja propozycja jest taka;

– zmieńcie kategorie na przedmioty wartościowe i te niech zostają w plecaku

– albo po automatycznym rozmontowywaniu przedmiotów, niech doliczana zostaje określona waluta z danego przedmiotu ( wartość złotego sygnetu to bodajże 750 eurodolarów, więc sporo ), a przy rupieciach typu; zapalniczka, popielniczka np. mogłaby być wartość 1 eurodolara i takie sumy wpływałyby na nasze konto.

Nie zawsze działa transfer gotówki, kiedy np. znajdziemy jakieś banknoty, czasami jest pokazany, a czasami nie i teraz nie wiem czy znaleziona waluta wpłynęła na moje konto.
    Bardzo często okazuje się, że nie można zabrać określonych zdobyczy i to czasem bardzo wartościowych, bo pomimo próby nacelowania na dany przedmiot nie jest to łatwe, a często nie możliwe.Powinno być tak, że po nacelowaniu, kursorem bądź bronią, można by było pobrać zdobycze.

Kolejna niedogodność to brak możliwości oznaczenia np. za pomocą kolorowej gwiazdki ; ulubionych miejsc na mapie i ulubionych broni, oczywiście oprócz oznaczeń broni wybranych, te niech pozostaną ( z założeniem, że nie można by było usunąć takiej broni z ekwipunku, bez zmiany statusu z kategorii ulubionej ). Bardzo przydatne opcje, szczególnie, że teraz nie pamiętam, w którym miejscu mam zniżkę na wszczepy ( przy najdroższym to aż 9 tys.eurodolarów ), a tak mógłbym sobie zaznaczyć gwiazdką ulubione miejsce i było by łatwiej.

Znalazłem problem z misją, to jest misja fabularna, w której Johny wraz z dwójką towarzyszy ( kobieta i mężczyzna ), walczy z ochroną Arasaki, po walce musi udać się wraz z towarzyszami do windy i opuścić to miejsce….i tu pojawia się bardzo poważny problem, bo ci towarzysze nie chcą wejść do tej windy.Aż trzy razy powtarzałem tę misję i choć znalazłem na to sposób, to wielu tu może zawisnąć, a nie ma innej możliwości by ukończyć tę misję .

Nie rozumiem też, dlaczego nie można wymieniać zainstalowanych modyfikacji z gniazd, bez ich zniszczenia.

Wciąż nie wiem o co chodzi z tym przegrzewaniem ? Nerwicy można przez to dostać, może w końcu umieścicie jakąś informację w poradniku gry na ten temat ?

Linie dialogowe nakładają się na siebie i często nie znikają po wypowiedzeniu określonej kwestii przez postać, największy problem pojawia się wtedy, gdy wcześniejsza linia dialogowa nie zniknęła choć już dawno powinna, a w tym czasie pojawia się linia z określonymi odpowiedziami na zadane pytania.Przez to ledwo widać, jaką odpowiedż mamy wybrać.
    To na razie tyle.

alfanume
    Uczestnik

Zrobiłem sobie jakiś dzienniczek przemyśleń na temat Cyberpunka. Oceniając grę tylko na podstawie wersji na ps4 pokazałem się jako delikatny ignorant. Fakt jest faktem że na mojej platformie gra wygląda i działa tragicznie. Ale obejrzałem kilka gameplayow z PC w ustawieniach Ultra i szczerze mówiąc to co stworzyliście urywa łeb. Po prostu świat jest tak cudownie piękny że nawet fakt jego niewielkiej interaktywności można przeżyć bo samo patrzenie na to wszystko rekompensuje te braki,które pewnie i tak zostaną naprawione. Zrobiliście kawał dobrej roboty z produktem generalnie i gdyby wyszedł szczery komunikat odnośnie wersji na past geny to wszystko wyglądałoby zupełnie inaczej. Gra ma potencjał na bycie wielką i jeżeli wysłuchacie graczy to taką też się stanie. Ja póki co wstrzymuje się z graniem na PS4 do momentu wydania patchy, mimo że chciałem ograć tytuł jako jeden z pierwszych i zamowilem go jako pre order i to pierwszy raz w życiu 😅 albo do momentu gdy wyjdzie pełnoprawna wersja na ps5 w przyszłym roku. Wtedy też będę miał powód żeby kupić nową konsolę.
    Działajcie i delikatnie przepraszam ale tylko delikatnie póki co 🙃

Ewenticos 485
    Uczestnik

I kolejne błędy po 75 godzinach mojej gry ;

– Nie można wycentrować obrazu z widoku pierwszej osoby, W czasie kiedy postać stoi nieruchomo, obraz zaczyna się powoli kręcić ( obracać w określonym kierunku ), ale jeszcze gorzej jest kiedy idę lub biegnę , bo wtedy cały czas ściąga na lewą stronę i bez przerwy muszę kontrować by utrzymać centrum widoku, zaznaczę, że broń mam schowaną. Ten błąd powoduje, że nie da się dalej grać, bo to prawdziwa męczarnia.

– Przy otworzeniu plecaka z zawartością broni, suwak ekwipunku sam się przesuwa , co może źle się skończyć, gdy jesteśmy w trakcie rozmontowywania na części niepotrzebnej broni.Nie chciałbym stracić broni, które lubię i teraz aż się prosi, żeby można było oznaczać bronie ulubione i tym samym je zabezpieczyć, przed sprzedaniem i rozmontowaniem przez pomyłkę.

– Nie wiem po co wprowadziliście możliwość przeglądania się w lustrach skoro obraz nie odzwierciedla naszej postaci ? W Saints Row , postać jaką stworzymy w kreatorze, występuje w przerywnikach fabularnych…nie wiem jak oni to zrobili i to jest prawdziwe mistrzostwo i nie pamiętam gry, w której byłaby taka dokładność.Moim zdaniem Wy macie o wiele łatwiejsze zadanie, bo może wystarczy zsynchronizować aktualny wygląd postaci z odbiciem w lustrze ?

– Raz nie mogłem przełączyć trybu kamery na widok trzecioosobowy podczas jazdy samochodem, a ten błąd pojawił się po misjach związanych z Panam, w których siedzę jako pasażer.Po restarcie wszystko wróciło do normy.

– Bardzo często napisy informacyjne i obraz z broni smart, bądź obraz ze skanera zawiesza się i nie znika.Po restarcie wszystko wraca do normy.

W grze występuje dużo różnych pojazdów, które można zakupić na własność bądź zdobyć np. w zadaniach.Jednak już zauważyłem , że zakup jest nieopłacalny , bo jazda samochodami; terenowymi i sportowymi , jest sporym wyzwaniem.Według mnie te rodzaje samochodów nie trzymają się drogi i trudno nad nimi zapanować , a jazda nimi mocno zniechęca.Inaczej sprawa wygląda z samochodami typu ” gabloty ” min. to ten, który mamy od samego początku i drugi jaki dostajemy w nagrodę za wykonania zadań z firmy taksówkarskiej ( moja ulubiona gadająca taksówka ), te samochody prowadzi się bardzo przyjemnie i aż miło popatrzeć na resorowanie podczas jazdy.Już tylko tym samochodami jeżdżę.
    Fajnie, że samochodami można wykonywać palenie gumy i robić efektowne poślizgi, ale zastanawia mnie dlaczego pojazdy w tej grze nie mają przyspieszenia podczas ruszania ( może to szczegół ).

Ta gra miała nas zachęcać do zwiedzania NC, jednak mnie mocno zniechęca.Mam wrażenie, że po tym świecie poruszają się jakieś manekiny.Wprowadziliście niezły kreator tworzenia postaci i tak jak męska postać jest rewelacyjna tak postać kobiety jest słaba…piersi małe i duże…wyglądają niemal tak samo.Kiedy to zobaczyłem, to już wiedziałem, jaki typ kobiet będzie występował w tej grze.Prawie jak w grach Ubisoftu, brak różnorodności w budowie kobiecego ciała.Zobaczcie jak wyglądają kobiety w takich grach jak; Conan, Saints Row i nawet w Waszej ostatniej wielkiej grze Wiedźminie 3.Więc zapytam gdzie macie tych grafików, którzy tworzyli modele kobiecych postaci do Wiedźmina 3 ? W tym miejscu chcę podziękować Tym, którzy tworzyli kobiety do Wiedźmina 3.Przytoczę pewien przykład majstersztyku z Wiedźmina 3, otóż w grze miałem chyba pewne zadanie do wykonania już nie pamiętam, przy którym pojawiła się pewna atrakcyjna kobieta o kobiecych kształtach, więc podszedłem do niej by się jej przyjrzeć z bliska… i teraz mistrzostwo świata…miała głęboko wydekoltowaną suknię, która mocna odsłaniała pokaźny biust, który poruszał się w rytm oddechu.Może to i szczegół, ale jakże piękny i ile wymagał pracy, by wprowadzić animację, przecież równie dobrze mogła stać nieruchomo i od czasu do czasu poruszać tylko głową.Lubię odnajdywać to co jest kreatywne i nowoczesne w temacie gier.Większość gier jest klepane na ten sam i ten sam schemat.
    Ogólnie ja to widzę tak, że Cyberpunk 2077 jako gra żyje i czuć to życie np. odbierając telefon, bądź wiadomości czy przeglądając komputery itp. I to się chwali, ale świat w tej grze pozostawia sporo do życzenia i mam wrażenie, że w Wiedźminie 3 był bardziej żyjący i było to czuć.W tej grze…robię tylko zadania, bo nie mam czemu się przyglądać i skupiać większej uwagi….szkoda, bo chciałbym się wczuć w ten świat.

Ewenticos 485
    Uczestnik

Prawda jest taka, że na początku nie zamierzałem grać w Cyberpunka 2077, wolałem grać w nowe gry Ubisoftu ; WD Legion i AC Valhhalę…, ale mocno się zawiodłem na tych grach.Ubisoft tymi grami pokazał, że wykonał duży krok do tyłu i raczej wątpię, żeby coś się zmieniło w ich produkcjach.Poprzednicy z tych tytułów, byli dużo ciekawsi. Bardzo miło i przyjemnie grało mi się w WD 1 i 2 jak i ich rewelacyjną AC Odyseję.Jednak nowe ich produkcje są mało zachęcające.
    Więc….po wielkim zawodzie, zamówiłem pre-order na Cyberpunka 2077 i ….czekałem, bo gra była zapowiadana na grę dla…dorosłych.Pomyślałem sobie, że w końcu pojawi się gra dla….dorosłych ? No przecież 18 + o czymś świadczy.
    Początek jaki był na PS 4… każdy wie, ale mimo to gra zaczęła mi się podobać, a po nowej łatce, wciągnąłem się w nią na dłuuugie godziny i nie miałem ochoty z niej wychodzić.Nie ukrywam, że byłem pod ogromnym wrażeniem.
    Pamiętam, kiedy zakupiłem płytę z Wiedźminem 3 , a na okładce pudełka było napisane, że miasta tętnią życiem i faktycznie tak było, tą grą wykonaliście nowy krok do przodu, możliwe że wyprzedzając innych.
    W Cyberpunku 2077 jest podobnie, bo poszliście mocno do przodu, chociaż mniej niż w Conanie, ale może ta cenzura jest zamierzona? Najlepsza scena jaką widziałem w tej grze, to ta z namiętnej nocy Johnego i jego dziewczyny, a najsłabsza to ta z Panam i V w czołgu…w sumie szkoda.Wydaje mi się, że w Wiedźminie 3 było dużo lepiej. Nie wiem co będzie dalej i czy doczekam się prawdziwego żyjącego świata i atrakcyjniejszych kobiet, ale mocno Wam kibicuję przy rozwijaniu tej gry.
    Pozdrawiam.

Ewenticos 485
    Uczestnik

I nie podobają mi się różne warianty zakończenia fabuły, są za bardzo skomplikowane i przekombinowane. Czekam na dodatkową opcję zakończenia obecnej fabuły; prostej i klarownej, w której V w bezpieczny sposób może usunąć biochip, a dzięki temu żyć dalej bez ograniczeń.Nie wiem co w tym przypadku zrobić z Johnym, bo to taki ” duch “, który w niczym nie pomaga, ale wydaje się być potrzebny ( chyba się do niego można przyzwyczaić ), a poza tym ma ciekawe wspomnienia.
    Można by zrobić tak ;

1. Jeśli V usunie biochip, to Johny nadal będzie obecny w grze jako hologram, ale w takiej samej postaci.Tylko, że to jest bardzo ograniczone w swoim założeniu i mało atrakcyjne.

2. Po wielu nowych zadaniach fabularnych ( złożonych i rozbudowanych ) zleconych przez pewną nową tajemniczą postać ( być może jest to współpracownik pracujący nad projektem biochipu, znający jego strukturę i możliwość obejścia zabezpieczeń ), która zna problem V z biochipem, ów osoba ( zleceniodawca )proponuje V pełną i bezpieczną pomoc przy rozwiązaniu problemu.Biochipu nie można usunąć, bo spowoduje śmierć V, ale można go zneutralizować w ciele V.Po neutralizacji neuralnej ? V będzie żył bezpiecznie… z tym , że wraz z nim pozostanie Johny.I to jest ciekawe rozwiązanie, bo dzięki temu będziemy mogli grać dwoma postaciami ; V i Johnym tak jak jest teraz, ale bez skutków ubocznych.Dzięki temu poznamy ciekawe wspomnienia Johnego i odkryjemy jego dawne ” niegrzeczne życie “.Oczywiście przeglądając życie Johnego będziemy mogli wykonywać dodatkowe zadania związane z Johnym i adekwatne do jego postaci.Może nawet znowu pojawi się Alt dziewczyna Johnego.Dzięki reaktywacji swoich wspomnień, Johny zacznie analizować swoją przeszłość z pomocą V , a V dzięki Johnemu, zastanawiać się będzie nad swoim życiem? Czy się zmieni?Byłaby to fajna dodatkowa opcja w podejmowaniu decyzji ( neutralna ), ale dostępna tylko po skończeniu wszystkich zadań fabularnych związanych z tym tematem( neutralizacja biochipu ).Może misja fabularna mogłaby się nazywać NIESPODZIEWANA POMOC ? Z tym, że wybranie opcji neutralnej podczas podjęcia decyzji nie będzie miało skutków negatywnych.

Proszę o rozważenie, bo na tę chwilę nie zamierzam kończyć misji fabularnych.Ta gra ma nieograniczony potencjał, więc warto nad nią pracować i rozwijać ją.To nie może być gra na jedno przejście.Ta gra powinna się wryć w pamięć tych co w nią grają i może być grą nowej generacji.

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.