Wiedźmin 4

• Razer162
    Uczestnik

Musisz uzbroić się w cierpliwość, czas pokaże kiedy wyjdzie kolejna część. Wystarczy poczekać 3 lub 4 lata.

BrysiekVTC
    Uczestnik

Ehh… 😀 Moze wytrzymam… Mam nadzieje ze będzie warto 🙂

fustcaper1
    Uczestnik

A RACHUNKU nowego . TAK potrzebujesz nowej części z powodu wszystkie gry RPG I tylko jak tej serii . Gry takie jak Skyrim ETC bzdury ! Wiedźmin RZECZ !! A jeśli to część nowej martwych chce zobaczyć bohatera nudne – TERM . AS Geralta najbardziej nieskazitelnego charakteru ! I oczywiście biorąc pod uwagę możliwość gry w CRIS , Triss YENNIFER . 3 historia z często dziewczynki było , i tak chcieliśmy dłużej JE = ) )

НА СЧЕТ НОВОЙ ЧАСТИ. ДА НУЖНА НОВАЯ ЧАСТЬ ВЕДЬ ИЗ ВСЕХ ИГР RPG МНЕ НРАВИТСЯ ТОЛЬКО ЭТА СЕРИЯ. ТАКИЕ ИГРЫ КАК СКАЙРИМ И Т.Д ТУФТА! ВЕДЬМАК ВЕЩЬ!! И ЕСЛИ БУДИТ НОВАЯ ЧАСТЬ ТО НЕ ХОЧЕТСЯ ВИДЕТЬ УНЫЛОГО НОГО ГЕРОЯ. ТАК КАК ГЕРАЛЬТ САМЫЙ ХОРОШИЙ ПЕРСОНАЖ! НУ И КОНЕЧНО ДАЛИ ВОЗМОЖНОСТИ ПОИГРАТЬ ЗА ЦИРИ, ТРИСС ЙЕННИФЕР . В 3 ЧАСТИ МАЛО СЮЖЕТЕ С ДЕВУШКАМИ БЫЛО, А ТАК ХОТЕЛОСЬ ПОБЫТЬ ПОДОЛЬШЕ С НИМИ =))

Mystical
    Uczestnik

Specjalnie założyłam tutaj konto. Właśnie przeszłam Wiedźmina 3 i niestety jest nawiązanie (miałam pozytywne zakończenie), że Geralt się tak jakby ustatkował i raz na jakiś czas brał wiedźmińskie zlecenia, ale nie było to z pragnienia. Tak więc gdyby miał być Wiedźmin, to byłaby główną bohaterką Ciri, o której (jak wspomniano) zrobiło się głośno, gdy zaczynała swój.. fach. Czytam teraz na internecie i jest nawiązanie, że to ostatnia część o WIEDŹMINIE, tak więc jestem załamana, ale może było to tylko coś w stylu `wiedźmin to nie wiedźminka!` – i tak sądzę, że twórcy wezmą pod uwagę spam na temat Wiedźmina, bo to gra, która porywa serca graczy z całego świata. Nie to, co angielskie produkcje, które są pokazane jako idealny, różowy świat.

Jako iż jestem dziewczyną, opcja z Cirillą byłaby dla mnie dobra, tyle że twórcy musieliby chyba wprowadzić facetów jako męskie prostytutki lub lesbijskie wątki O.O mniejsza. Wiedźmin jest dla mnie najlepszą grą i nie wyobrażam sobie grać w coś innego. Może być inna postać, byle ten sam świat, podobna fabuła i wolne wybory, bo Wiedźmin nie wygląda jak film, tak jak w `LiS` czy `GOT`. Spędziłam specjalnie sporo czasu od jedynki do trójki po raz kolejny, żeby mieć save’y, a jeszcze żadna gra nie `zmusiła` mnie to tego. Jak to ostatnia część, to zdecydowanie CD PROJEKT straci wielu graczy przez złość i smutek, i znaki zapytania przy Ciri.

Kamil1076
    Uczestnik
    Mystical napisał:
    Specjalnie założyłam tutaj konto. Właśnie przeszłam Wiedźmina 3 i niestety jest nawiązanie (miałam pozytywne zakończenie), że Geralt się tak jakby ustatkował i raz na jakiś czas brał wiedźmińskie zlecenia, ale nie było to z pragnienia. Tak więc gdyby miał być Wiedźmin, to byłaby główną bohaterką Ciri, o której (jak wspomniano) zrobiło się głośno, gdy zaczynała swój.. fach. Czytam teraz na internecie i jest nawiązanie, że to ostatnia część o WIEDŹMINIE, tak więc jestem załamana, ale może było to tylko coś w stylu `wiedźmin to nie wiedźminka!` – i tak sądzę, że twórcy wezmą pod uwagę spam na temat Wiedźmina, bo to gra, która porywa serca graczy z całego świata. Nie to, co angielskie produkcje, które są pokazane jako idealny, różowy świat.

Jako iż jestem dziewczyną, opcja z Cirillą byłaby dla mnie dobra, tyle że twórcy musieliby chyba wprowadzić facetów jako męskie prostytutki lub lesbijskie wątki O.O mniejsza. Wiedźmin jest dla mnie najlepszą grą i nie wyobrażam sobie grać w coś innego. Może być inna postać, byle ten sam świat, podobna fabuła i wolne wybory, bo Wiedźmin nie wygląda jak film, tak jak w `LiS` czy `GOT`. Spędziłam specjalnie sporo czasu od jedynki do trójki po raz kolejny, żeby mieć save’y, a jeszcze żadna gra nie `zmusiła` mnie to tego. Jak to ostatnia część, to zdecydowanie CD PROJEKT straci wielu graczy przez złość i smutek, i znaki zapytania przy Ciri.

Ja droga koleżanko widziałem teorie , że najlepszym zakończeniem Wiedzmina 3 do kontynuacji serii z Geraltem w roli głównej jest te złe zakończenie (nie będę przytaczał). No i moim zdaniem jest w tym coś. Jeżeli chodzi o W4 z Ciri to ja sobie tego w ogóle nie wyobrażam. Pomijając już fakt , że jestem od początku za Geraltem ale dobrze powiedziane , męskie prostytutki , lesbijskie wątki ? Za coś takiego ja dziękuje. Ja jako chłop nie chciałbym grać dziewczyną i romansować z facetami ;p A przecież w Wiedźmina gra zapewne z całości jakieś 80% chłopaków nie dziewczyn. Nie żebym mówił , że to gra tylko dla chłopaków ale licząc na lepszą sprzedaż , Geralt powinien być nadal głównym bohaterem. No i następna sprawa o której wspomniałaś to strata graczy , mam nadzieje , że Redzi nie zechcą ryzykować i zdecydują się na Geralta.

Podsumowując , ja sam nie przyjmuje do wiadomości zmiany głównego bohatera. Ma być Geralt i tyle. Jeżeli będzie inaczej no cóż , to już nie będzie dla mnie ta gra co wcześniej.

Zoltaneł
    Uczestnik

Ja też niedawno temu przeszedłem Wiedźmina 3. Moim zdaniem, tytuł gry roku murowany, a gdyby to ode mnie zależało, to W3 od razu dostałby miano najlepszej gry, którą dotychczas stworzono.

Podobnie jak Wy, bardzo przywiązałem się do Geralta, jednak rozumiem decyzję Redów. Podobna sytuacja jest z opowiadaniem nawet bardzo dobrych kawałów – za pierwszym, drugim czy trzecim razem oczywiście śmieszą, ale później to już niekoniecznie. Geralt schodzi ze sceny niepokonany, a za te wszystkie przeżyte lata, ciągle w biegu, należy mu się odpoczynek przy ukochanej czarodziejce ;). Jak dla mnie, to jeśli nie Geralt to tylko i wyłącznie Ciri. Z nią też już zdążyłem się mocno zżyć. Nawet zakończenie (jak dla mnie jedyne słuszne :D), w którym Geralt uczy Ciri wszystkiego co umie, mogłoby posłużyć za prolog, czy nawet akt 1 nowego Wiedźmina. Gralibyśmy naprzemiennie Geraltem i Ciri, aż trening dobiegłby końca, a młoda wiedźminka byłaby w pełni gotowa na nowe, czekające na nią przygody. Wtedy w zależności od naszego wyboru z W3, Geralt udałby się do domu Yen czy Triss, do którego Ciri zawsze mogłaby się teleportować, gdybyśmy zatęsknili za Geraltem :D. W domu tym mogłaby nawet być jakaś specjalna skrzynia na przedmioty. A co do wątków miłosnych, to wg. mojej koncepcji, Ciri nawet nie musiałaby ich mieć. Moglibyśmy wszystko `załatwić` 😛 Geraltem, kiedy jeszcze mielibyśmy szansę nim grać, a w późniejszej fazie gry mogłyby się nam ukazywać urywki (jak z zadań o historii Ciri) z sielankowego życia, jakie teraz wraz z którąś z dwóch czarodziejek wiedzie. Ciri i Geralt są wyjątkowi. Uważam, że odstąpienie od nich na rzecz jakiegoś zupełnie nowego wiedźmina skutkowałoby zaprzepaszczeniem magicznej atmosfery, budowanej przez wiele lat.

Gdzieś czytałem, że może i Geralt odchodzi na emeryturę, ale twórcy nie rezygnują z franczyzy. Jak dla mnie, to Wiedźmin 4 na pewno powstanie, pewnie pod inną nazwą, ale gra wciąż będzie osadzona w świecie do którego przywyknęliśmy. Po takim sukcesie Wiedźmina 3 wierzę, że Redzi po raz kolejny zafundują nam godziny wspaniałej rozrywki. A czy to w skórze Geralta czy Ciri – nie ma dla mnie znaczenia, oby tylko ktoś z tej dwójki 😉

Mystical
    Uczestnik

Kamil1076 – rozumiem Twoje oburzenie, ale chciałabym zaznaczyć, że mamy XXI wiek i dziewczyny również grają w tę grę (nie tylko w Wieśka). Nie mówię, że tak ma być, ale może. Nie ja jestem twórcą tej gry i nie mam wpływu na przebieg tworzenia. Być może rzeczywiście to koniec i Redsi zajmą się innymi produkcjami, tracąc osoby, które kochały świat Wiedźmina.

Może nas zaskoczą i będzie to zupełnie inna postać. Może któryś z wiedźminów? Młodość Vesemira? Kto wie. Może tylko mówią o końcu Geralta, by było zaskoczenie. Okaże się za kilka lat, być może będzie to zupełnie inny tytuł. Oby tylko w tym samym świecie..

Wiedzmin130
    Uczestnik

Wiedźmin 4 będzie lecz poczekamy na niego bo firma cdp robi na razie inną grę o nazwie `Cyberpunk 2077` Jak będzie miał wyjść Wiedźmin 4 to oby żeby tam był Geralt bo bez niego gra się strasznie zmieni bo w końcu to od Geralta wszystko się zaczeło 😛

Razer162
    Uczestnik
    Wiedzmin130 napisał:
    Wiedźmin 4 będzie lecz poczekamy na niego bo firma cdp robi na razie inną grę o nazwie `Cyberpunk 2077` Jak będzie miał wyjść Wiedźmin 4 to oby żeby tam był Geralt bo bez niego gra się strasznie zmieni bo w końcu to od Geralta wszystko się zaczeło 😛

Myślę, że wiedźmin 4 będzie prawdopodobnie za 4 lub 5 lat w zależności od postępu firmy.

Fainweed
    Uczestnik

Witam. Jeśli chodzi o mnie to szczerze mówiąc fajnie by było pograć też czasem geraltem w wiedźminie 4 . Geralt ustatkował się z swoją czarodziejką i mają swoje życie fajnie by było jakby była opcja ze można nim robić jakies Q albo rozmawiac z ludźmi itp odwiedzać starych znajomych robic jakies wyprawy na potwory itp . Ale grając w wiedźmina 3 tak mi się spodobała postać Ciri że nie wyobrażam sobie gry w wieśka 4 bez niej jako głównej bohaterki przecież to o niej ma być dalsza historia . Twórcy gry zostawili wielu graczom niedosyt tej postaci bo była ona tylko momentami możliwa do gry w W3

Razer162
    Uczestnik
    Fainweed napisał:
    Witam. Jeśli chodzi o mnie to szczerze mówiąc fajnie by było pograć też czasem geraltem w wiedźminie 4 . Geralt ustatkował się z swoją czarodziejką i mają swoje życie fajnie by było jakby była opcja ze można nim robić jakies Q albo rozmawiac z ludźmi itp odwiedzać starych znajomych robic jakies wyprawy na potwory itp . Ale grając w wiedźmina 3 tak mi się spodobała postać Ciri że nie wyobrażam sobie gry w wieśka 4 bez niej jako głównej bohaterki przecież to o niej ma być dalsza historia . Twórcy gry zostawili wielu graczom niedosyt tej postaci bo była ona tylko momentami możliwa do gry w W3

A co sądzisz o tym, gdyby protagonistą był 27 letni wiedźmin ze szkoły cechu niedźwiedzia, który romansuje z Ciri?

Kamil1076
    Uczestnik

To chyba najgorsza z możliwych opcji gdybyśmy dostali w 4 jakiegoś innego wiedźmina . Gra straciłaby swój nietuzinkowy charakter , świetną historie. Jeżeli już to w roli głównej tylko Geralt lub ewentualnie Ciri.

Fainweed
    Uczestnik

Wiem że mógłby być to tylko geralt + Ciri albo sama Ciri czas na opowieść histori Cirilli – lwiątka z Cintry to by zrobiło mega wrażenia na graczach poza tym Geralt to jest poprostu nasz Geralt nie fajnie by było go wymienić .

Kamil1076
    Uczestnik

Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem w kwestii bohaterów Wiedźmina 4 byłoby rozwiązanie identyczne jak w W3 , czyli Główny bohater Geralt plus momentami gra Ciri.

Razer162
    Uczestnik
    Kamil1076 napisał:
    Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem w kwestii bohaterów Wiedźmina 4 byłoby rozwiązanie identyczne jak w W3 , czyli Główny bohater Geralt plus momentami gra Ciri.

Czytałem, że Geralt nie będzie jednak w kolejnej części, i że Ciri nie będzie głównym bohaterem w kolejnej części, lecz inny wiedźmin. Twórcy nie mogą ciągle dodawać jedną i tą samą grywalną postać. Geralt jest już w trzech częściach, więc dajmy mu już odsapnąć. Ustatkował się z Yennefer lub Triss i to już wystarczy jako jego prawdziwe zakończenie, a Ciri poszła własną ścieżką. Teraz czas na jakiegoś nowego bohatera, nowa fabuła, nowe lokacje takie jak: Ofir,Zangwebar,Zerrikania,Hakland i wiele więcej.

Zobaczcie sobie na Assassin’s Creed 2,Brotherhood i Revelations. Ezio również był w trzech częściach i w każdej z nich wyglądał inaczej. W drugiej części jest młody, w Brotherhood jest po 40 latach, a w Revelations jest po 50 latach. Ludzie również chcą, żeby w Assassin’s Creed Ezio i Altair powrócili w kolejnej części podobnie jak Geralt.

W pierwszej części wiedźmina Geralt wygląda mi trochę tak jakby miał ponad 30 lat

W drugiej części wygląda mi jak po 40 latach.

A w trzeciej części wygląda mi po 50 latach.

Geralt jest już przestarzały i zawsze będziemy o nim pamiętać i jest prawdziwą legendą wiedźmina. Będą jeszcze dwa dodatki: Serca z kamienia, Wino i krew z Geraltem, aby zaspokoić potrzeby fanów.

W Wiedźminie 4 nowy protagonista jest młody i o kilka lat starszy od Ciri. W fabule jest pokazane jego całe dzieciństwo i wiele złych wspomnień. Jego rodzice zostali zamordowani i on jako 8 latek zabił pierwszego człowieka, zanim nie był jeszcze wiedźminem. Później jak miał 29 lat to romansował z Ciri.

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.