Wiedźmin 4

• Kraiwen
    Uczestnik

Czy macie zamiar zrobić kolejną część Wiedźmina ? Nie chodzi mi już nawet o dalsze losy Geralta , może być kto inny jako główny bohater . Strasznie podoba mi się ten świat i dlatego zastanawiam się czy kiedykolwiek będę miał okazję znowu zagrać w grę o wiedźminie .

Rabarbar
    Uczestnik

Dopiero co wydali 3 część a już o 4 pytasz…

Daj im trochę odpocząć tam też pracują ludzie 😛

Pegazus
    Uczestnik

Części zaczną się kończyć wraz z ginięciem wiedźminów wiec mogli by zrobić że Geralt i jego koledzy wiedźmini otworzą placówkę która będzie szkoliła dzieci na wiedźminów w kaer morhen. A my byśmy grali jakimś uczniem lub uczennicą. Między czasie nasze losy mogły by się splatać z Ciri która pozostała jako wiedźminka lub cesarzowa. A działo by się to podczas drugiej koniunkcji( jeszcze większe zagrożenie z innego świata i nowe potworki).

KUUN87
    Uczestnik

Jeśli 4 część w ogóle powstanie to tylko z Ciri w roli głównej nie ma innej opcji.

Heander
    Uczestnik

Opcji mają naprawdę wiele do wyboru (i nie tylko Ciri wchodzi tu w grę) 🙂

Jest to przecież wielki, tajemniczy i magiczny świat (jedyny w swoim rodzaju).

Osobiście i ja chciałbym aby powstała kolejna część. Naprawdę świetnie się bawiłem zagłębiając się coraz bardziej w ten świat.

Wspaniale było by wyruszyć na szlak zaczynając jako zupełnie nowy wiedźmin.

Przecież na ruinach starych mogą powstać nowe szkoły.

MKKI
    Uczestnik

Myślę, że następna część może być o losach Jeża zanim poznał Geralta na zaślubinach Pavetty. Jego skrócona historia (wyrzucili go z królewskiego dworu, wałęsał się po świecie z błędnym rycerzem, który potem zginął) jest dość ciekawa, a przy okazji jest dużo możliwości na jej rozwinięcie.

olo151
    Uczestnik

Ja natomiast nie rozumiem dlaczego mieliby rezygnować z Geralta. Mam do tej postaci ogromny sentyment, jest to moja ulubiona postać fikcyjna w ogóle. Świetnie byłoby zobaczyć go w wiedźminie 4 (o ile taki będzie).

Gondziol
    Uczestnik

Wczoraj skończyłem Wiedźmina 3 … i cóż mogę powiedzieć wspaniała gra, nie mogę doczekać się 4 odsłony ,ale oby była ona z Geraltem, ponieważ jest to genialna postać i chciałbym zobaczyć jego dalsze losy..

qzyn
    Uczestnik

Ja również wczoraj skończyłem W3- jak dla mnie gra roku. 4 część musi być – no chyba że bez Geralta to wtedy mija to się z celem – to tak jakby Rambo zrobić bez S.S. 😉 Marzy mi się DLC z w pełni grywalną `pustynią` która jest epizodycznie pokazana kiedy Geralt śmiga między portalami – to chyba najładniejsza miejscówka z całego W3 a potraktowana jako przerywnik!

Kamil1076
    Uczestnik

Ja również liczę na to , że W4 będzie z Geraltem w roli głównej. Jest to wspaniała fikcyjna postać , aż na samą myśl ściska mnie w sercu i łezka się w oku kręci. Nie dopuszczam do siebie wiadomości żeby zrezygnowano z Geralta na rzecz innego bohatera , nawet dla Ciri. Najbardziej podobały mi się wątki miłosne z Triss i Yen , jak dla mnie mogą trwać w nieskończoność , Redzi nie róbcie tego błędu zastępując Geralta kimś innym.

Suweren
    Uczestnik
    Kamil1076 napisał:
    Ja również liczę na to , że W4 będzie z Geraltem w roli głównej. Jest to wspaniała fikcyjna postać , aż na samą myśl ściska mnie w sercu i łezka się w oku kręci. Nie dopuszczam do siebie wiadomości żeby zrezygnowano z Geralta na rzecz innego bohatera , nawet dla Ciri. Najbardziej podobały mi się wątki miłosne z Triss i Yen , jak dla mnie mogą trwać w nieskończoność , Redzi nie róbcie tego błędu zastępując Geralta kimś innym.

Popieram w stu procentach !!!

LivixuS
    Uczestnik

Jeśli głównym bohaterem będzie Ciri to nie będzie `Wiedźmin` tylko `wiedźminka`. Geralt musi być, to jemu jest poświęcona cała opowieść . W3 jest grą wspaniałą fabularnie, szkoda mi tylko Vesemira :(((( ale moim zdaniem ciężko będzie stworzyć jeszcze lepszą kontynuacje, ponieważ dużo producentów gier tworzyli nie co słabsze kontynuacje gier (chodzi o fabułę), ale wierzę w was i mam nadzieje ze taki wiedźmin 4 powstanie 🙂

LivixuS
    Uczestnik
    Suweren napisał:
    Kamil1076 napisał:

Też popieram

BrysiekVTC
    Uczestnik
    LivixuS napisał:
    Suweren napisał:
    Kamil1076 napisał:

Też popieram

Ja również popieram… 🙂 Nie wyobrazam sobię juz wiedzmina bez Geralta i jego przygód. :/

Mam nadzieję że jeszcze to przemyślicie. 🙂

Kamil1076
    Uczestnik
    BrysiekVTC napisał:
    LivixuS napisał:
    Suweren napisał:
    Kamil1076 napisał:

Też popieram

Ja również popieram… 🙂 Nie wyobrazam sobię juz wiedzmina bez Geralta i jego przygód. :/

Mam nadzieję że jeszcze to przemyślicie. 🙂

Bądźmy dobrej myśli Panie i Panowie 🙂 Redzi podobno słuchają fanów więc powinni zrobić Wiedźmina 4 z Geraltem , trzymajmy kciuki !

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.