Wiedźmin 2: Zabójcy Królów – 9+/10 w pierwszej na świecie recenzji!

CD Projekt z przyjemnością informuje, że pojawiła się pierwsza na świecie recenzja gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Jak redaktorzy CD Action, największego magazynu o grach komputerowych w Polsce, ocenili najnowszą produkcję studia CD Projekt RED? Odpowiedź na to, oraz kilka innych pytań można znaleźć poniżej.

10 maja 2011 do kiosków trafił najnowszy numer magazynu CD Action. Z okładki majowego numeru spogląda na czytelników twarz Geralta, bohatera najbardziej oczekiwanej premiery 2011 roku czyli gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Redaktorzy Enki i Monk poddali najnowszą produkcję CD Projekt RED wynikowej analizie i swoimi spostrzeżeniami podzielili się na 8 stronach recenzji. Werdykt końcowy to ocena 9+/10 oraz znak jakości. Enki podsumował grę w następujących słowach:

„Wiedźmin 2 to fantastyczny erpeg, który swą jakością, przystępnością i bogactwem scenariusza „obrzydził” mi nie tylko część pierwszą, ale i większość produkcji z gatunku. Ba, po zakończeniu przygody przez kilka dni nie miałem ochoty tknąć innej gry, wspominając najlepsze momenty Zabójców Królów. I planując drogę, którą obiorę przy kolejnym spotkaniu z nią, smakując każdy dialog i każdy quest, którego nie zobaczyłem za pierwszym razem. Grając w nowego Wiedźmina, zdecydowanie nie warto się spieszyć. Bo że warto zagrać, jest rzeczą jasną jak słońce nad wspaniałym cesarstwem Nilfgaardu.”

CD Projekt pragnie przypomnieć, że wszyscy, którzy chcą zagrać w Wiedźmina 2 przed premierą powinni złożyć zamówienie na Edycję Kolekcjonerską do dnia 11 maja i wybrać jako opcję zapłaty „za pobraniem” oraz dostawę pocztą kurierską. Zamówienia można składać pod adresem: wiedźmin2.gram.pl.

CD Projekt zaprasza również do oglądania wszystkich dotychczas opublikowanych materiałów wideo z gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, które dostępne są pod adresem: http://www.youtube.com/user/CDProjekt