Wersja językowa Wiedźmina 3 ps4 Złotej edycji z Niemiec a język polski ?

• Skrzynek.zgo
    Uczestnik

Witam! Zakupiłem na niemieckim Amazonie Wiedźmina 3 Złotą edycję na ps4, czy gra zakupiona w Niemczech zawiera Polski dubbing? Bardzo proszę o odpis.

Katarzyna_Szulc_IR
    CD PROJEKT Moderator

Witam! Zakupiłem na niemieckim Amazonie Wiedźmina 3 Złotą edycję na ps4, czy gra zakupiona w Niemczech zawiera Polski dubbing? Bardzo proszę o odpis.

Dzień dobry,

tak, gra powinna posiadać polski dubbing.

Pozdrawiam,
    Katarzyna Szulc

Katarzyna_Szulc_IR
    CD PROJEKT Moderator

Dzień dobry,

tak, gra powinna posiadać polski dubbing.

Pozdrawiam,
    Katarzyna Szulc

janekblob
    Uczestnik

Dzień dobry,
    Wiem że temat jest i był walkowany. Kupiłem ostatnio Wiedźmin 3 wersja gry roku. Pudełko jest po niemiecku, więc pewnie gra jest z Niemiec. W środku dubbing można ustawić tylko na angielski lub niemiecki. Czy jest coś co mogę zrobić żeby mieć dubbing pp polsku? Tym bardziej że podobno w każdej wersji pl dub powinien być. Na PS stare nie znalazłem pakietu z pl dub.
    Proszę o pomoc. Pozdrawiam

mopsowy
    Uczestnik

Dzień dobry,
    Wiem że temat jest i był walkowany. Kupiłem ostatnio Wiedźmin 3 wersja gry roku. Pudełko jest po niemiecku, więc pewnie gra jest z Niemiec. W środku dubbing można ustawić tylko na angielski lub niemiecki. Czy jest coś co mogę zrobić żeby mieć dubbing pp polsku? Tym bardziej że podobno w każdej wersji pl dub powinien być. Na PS stare nie znalazłem pakietu z pl dub.
    Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Witam mam dokładnie taki sam problem. Napisy dostępne w wielu językach natomiast dubbing jedynie angielski oraz niemiecki

Proszę o pomoc

radek.g
    Uczestnik

Mam angielskie wydanie Gra roku i również nie mogę pobrać polskiego. Kiedy w opcjach gry wybieram pobierz więcej wersji jezyków włącza się ps store i wyświetla komunikat „W tej chwili nie można wybrać tego materiału”. Kiedy będzie możliwe pobranie polskiego ? Na opakowaniu gry mam napisane
    Downloadable Voice-overs: PL. Niestety w praktyce wygląda to inaczej…

• Odpowiedź została zmieniona 3 miesiące, 1 tydzień temu przez  radek.g.
    janekblob
    Uczestnik

Z tego co wiem, to jest na PS store do ściągnięcia pl dub, ale nie na polskim psn. Tzn ze trzeba by zarejestrować konsole w innym kraju niż Polska, i wtedy można ściągnąć dubbing pl. Pytanie tylko czy jest jakaś lepsza opcja? Bo na prawdę nie chce mi się rejestrować konsoli gdzie indziej, tym bardziej że nie wiem czy to jakoś negatywnie nie wpłynie na moje konto psn.
    A tym bardziej że widziałem dużo postów Pani Katarzyny, która pisze ze w każdej wersji jest polski dubbing.

• Odpowiedź została zmieniona 3 miesiące, 1 tydzień temu przez  janekblob.

Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.