Proces przeciwko Skarbowi Państwa (I C 292/06)

• SinuheSinuhe
    Uczestnik

Niestety o tej godzinie już nie jestem w stanie tego ustalić, dopiero w poniedziałek (chyba, że wcześniej ktoś ze spółki podzieli się tą informacją).

pmzpmz
    Uczestnik
    Sinuhe napisał:
    Niestety o tej godzinie już nie jestem w stanie tego ustalić, dopiero w poniedziałek (chyba, że wcześniej ktoś ze spółki podzieli się tą informacją).

Jakieś nowe informacje w powyższym temacie?

gregor_7cb
    Uczestnik

Obawiam się że nie ma rozstrzygnięcia. Rozprawa prawie na pewno została przeniesiona na 11 czerwca br.

SinuheSinuhe
    Uczestnik

Dziś się tego nie dowiem, bo sprawa po zakończeniu wokandy musi zostać odnotowana w repertorium, bez tego sekretariat, ani BOI nie udzieli żadnej informacji (na odnotowanie teoretycznie są trzy dni, ale zakładam że już jutro będzie można się dowiedzieć wyniku dzisiejszej rozprawy). Wyroku dzisiaj zapewne nie było (zresztą spodziewam się, że po zamknięciu rozprawy, tj. po mowach końcowych stron, sąd odroczy wydanie wyroku na okres do 14 dni), gdyby wyrok został ogłoszony spółka zdążyłaby o tym poinformować w komunikacie (który przy takiej informacji byłby konieczny).

@gregor: dlaczego 11 czerwca? byłeś na rozprawie? jeżeli tak, to napisz coś więcej.

gregor_7cb
    Uczestnik

Dzwoniłem do sekretariatu. Poinformowano mnie już w piątek, że rozprawa została przeniesiona na 11 czerwca. Sam nie wiem co o tym myśleć… Upewniłem się 2-krotnie, przed weekendem i jeszcze dziś około 8:30, podając sygnaturę akt oraz jasno określając o jaką rozprawę chodzi.

SinuheSinuhe
    Uczestnik

Tylko, że wczoraj byłą niedziela… no dobra, sam nie aktualizowałem informacji o terminie, ale jutro to sprawdzę.

gregor_7cb
    Uczestnik

Sorry miałem na myśli piątek i dziś.

SinuheSinuhe
    Uczestnik

Ok, informacja o przełożeniu rozprawy do 11 czerwca została potwierdzona:

http://www.parkiet.com/artykul/7,1364564-CD-Projekt–Rozprawa-przelozona-na-11-czerwca.html

SinuheSinuhe
    Uczestnik

Update dla zainteresowanych:

Termin rozprawy został przełożony do czerwca ponieważ marcowy nie pasował biegłej, która wydawała opinię w tej sprawie i która na rozprawie będzie odpowiadała na pytania dotyczące tej opinii.

seal6seal6
    Uczestnik

a mi czerwcowy termin nie pasuje bo już mam inne plany, za co ta baba bierze pieniądze?

A107T4
    Uczestnik

Czy znany jest termin kolejnej rozprawy? Pozdrawiam

ArtArt
    Uczestnik
    A107T4 napisał:
    Czy znany jest termin kolejnej rozprawy? Pozdrawiam

Jeszcze nie, ale powinien być znany za dwa dni – po środowej rozprawie.

Karolina_Gnaś_IRKarolina_Gnaś_IR
    CD PROJEKT Moderator

Termin kolejnej rozprawy został wyznaczony na 21 lipca 2014 r.

Inventer89Inventer89
    Uczestnik

I znowu będzie d***.

W ogóle coś się ruszyło od tych kilku lat czy cięgle są jakieś obsuwy, bo niestety, ale nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć.

ArtArt
    Uczestnik

Nie ma wiele do ogarniania. Na stronie głównej wisi informacja prasowa, która wszystko wyjaśnia: https://www.cdprojekt.com/Press_Room/Aktualnosci,news_id,2254

Jak widzisz coś się jednak ruszyło.

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.