Poraszka nowego pacha 1.10 !!!

• xX_infiniti_one_Xx
    Uczestnik

Nie wspominajac juz o bledach jake gra na oferuje po nowej aktualizacji poprawek nie wodę A przy najmniej nie w temacie misji. Mam problem z wbiciem platyny na ps4! Ostatnie czego mi brakuje to “male Tokio”. Została mi ostatnią misja którą mi się zbagowala i nie moge nic zrobić! Odpaliłem grę drugi raz, nawet chętnie bo mogłem poprawic błędy które zrobiłem przechodząc grę drogi raz. Zacząłem od misji, której nie mogłem przejść poprzednio i o zdziwi udało się od razu bez żadnego problemu. I w tedy najlepsze, zawiesiła się inną misja w pobliżu w tej samej połaci wymaganej do zdobycia pucharu!!!! A co do tematu pachą 1.10 to z craftingem przedmiotów to przesadzili! Jeżeli komuś pasowało podnoszenie znalezionego przedmiotu to spoko ale powinni tarcze pozostawić wybór bardziej wymagającym gracza co poświęcili tej grze znaczna ilość swojego czasu!! Raz aby zdobyć przedmiot który chciałem, wyrwalem grę ponad godzinę. Ale po tym byłem zadowolony ze mam to co chciałem. Kolejna sprawa to brak dubbingu
    Polskiego w wersjach zagranicznych !! Pisałem już maila ale oczywiście bez odpowiedzi! Według mnie to totalny absurd jak Polska gra może być sprzedawana bez wersji z polskim dubbingiem!

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.