Lista pytań do zarządu

• itil4
    Uczestnik

Dzień dobry,

prośba o odpowiedź na następujące kwestie:

1. Jaką mają Państwo politykę odpisywania na pytania zamieszczone na forum? Czy Państwa Moderatorzy regularnie sprawdzają zamieszczone pytania (np. co tydzień w piątek) czy też nie macie Państwo na to żadnej ścisłej procedury? Pomijam pytania, które są niemerytoryczne albo obraźliwie bo nietrudno się domyslić, że takich Państwo nie komentują.

2. Jaka jest Państwa odpowiedź na pytanie Pana Kamila Kukiełki (dwa posty wyżej). Jest to niezmiernie interesująca kwestia. Pytanie ma już dwa tygodnie, a odpowiedzi brak. Jeśli Państwo nie chcą/nie mogą się do niego odnieść wypadałoby poinformować o tym na forum (zakładam, ze do tego ono służy, czyli do komunikacji inwestor vs CD Projekt). Inaczej wygląda to na (proszę wybaczyć kolokwializm) “olewanie” forum.

3. Czy strona GOG działa poprawnie w zakresie wyświetlania aktualnych bestsellerów? Cyberpunk 2077 jest sklasyfikowany tam na 95 stronie na 98 dostępnych. Oznaczałoby to że tytuł w ogóle się nie sprzedaje na Państwa platformie, w co nie chce wierzyć ponieważ na Steamie cały czas jest w pierwszej 10 (a momentami nawet 5). Wygląda to na jakiś bug, mogą Państwo to potwierdzić/zweryfikować?

4. Czy mogą Państwo odnieść się do ewentualnej premiery gry The Witcher: Monster Slayer? Czy pandemia mocno pokrzyżowała Państwu pierwotne plany związane z tą grą?

5. Czy planują Państwo w najbliższym czasie podzielić się informacją dotyczącą płatnych DLC do Cyberpunk 2077?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam,
    Itil

Inventer89Inventer89
    Uczestnik

Ja tylko nie tyle zapytam, co odniosę się do przykładów EA w sprawie szybkich obniżek cen, bo z tą firmą jestem poniekąd związany i tam od kilku lat prowadzę analitykę. Otóż szybkie zejście z ceny premierowej powoduje frustrację u preorderowców i przy kolejnych grach wydawcy, gracze wolą poczekać ten miesiąc i kupić przy pierwszej obniżce (NFS za te numery już 3 raz obrywa – premiera w listopadzie, a na Black Friday już obniżka). Sądziłem że CP2077 nie pójdzie śladami Wiedźmina 3 i będzie trzymał cenę dłużej, jak np. GTA V czy RDR2. Na razie pojawiają się szyderstwa, że gra niedługo trafi do chipsów. Mam nadzieję, że kolejnej obniżki dział marketingu nie planuje, bo to by całkowicie pogrzebało tytuł.

testor
    Uczestnik

Czy prezes oraz reszta zarządu wrócili już z urlopu?

Marek Bugdoł
    CD PROJEKT Moderator

Dzień dobry,
    na Amazonie WB Games sprzedaje grę Cyberpunk 2077 przecenioną prawie o połowę, z 59.99 USD do 34.99 USD na konsole i do 39.99 USD na PC. Czy możecie Państwo skomentować tę cenę? Czy jest to zgodne z Państwa polityką cenową? Czy ten rabat bieżecie Państwo na siebie, czy dystrybutor go pokrywa? Jest to na pewno spore zaskoczenie, rynek nie spodziewał się obniżki ceny po miesiącu dystrybucji. Czy obniżka ceny wynika z niezadowalającej sprzedaży, w związku z czym postanowiliście Państwo wesprzeć wolumen obniżką ceny?
    Czy możecie Państwo przybliżyć plany dotyczące kreowania ceny w kolejnych okresach?
    Pozdrawiam,
    Kamil Kukiełka

Dzień dobry,

Czasowe promocje poświąteczne po stronie sklepów detalicznych są normalną praktyką rynkową w tym okresie roku. Tak było m.in właśnie w przypadku sklepu Amazon, o którym Pan pisze. Decyzja co do rodzaju i zakresu promocji leży po stronie sprzedawcy. Kwestie finansowania i ewentualnych rozliczeń związanych z promocją (jeżeli mają miejsce) są przedmiotem uzgodnień pomiędzy sprzedawcą detalicznym a dystrybutorem.

Pozdrawiam,
    Marek Bugdoł

Marek Bugdoł
    CD PROJEKT Moderator

czy patch 1.1 przybliżył odblokowanie cyberpunka w ps store? Kiedy można spodziewać się powrotu do cyfrowego sklepu sony?

Dzień dobry,

Kontynuujemy prace nad poprawkami i aktualizacjami i współpracujemy z Sony, aby Cyberpunk 2077 wrócił do PlayStation Store najszybciej, jak to możliwe.

Pozdrawiam,
    Marek Bugdoł

Marek Bugdoł
    CD PROJEKT Moderator

Dzień dobry,

prośba o odpowiedź na następujące kwestie:

1. Jaką mają Państwo politykę odpisywania na pytania zamieszczone na forum? Czy Państwa Moderatorzy regularnie sprawdzają zamieszczone pytania (np. co tydzień w piątek) czy też nie macie Państwo na to żadnej ścisłej procedury? Pomijam pytania, które są niemerytoryczne albo obraźliwie bo nietrudno się domyslić, że takich Państwo nie komentują.

2. Jaka jest Państwa odpowiedź na pytanie Pana Kamila Kukiełki (dwa posty wyżej). Jest to niezmiernie interesująca kwestia. Pytanie ma już dwa tygodnie, a odpowiedzi brak. Jeśli Państwo nie chcą/nie mogą się do niego odnieść wypadałoby poinformować o tym na forum (zakładam, ze do tego ono służy, czyli do komunikacji inwestor vs CD Projekt). Inaczej wygląda to na (proszę wybaczyć kolokwializm) “olewanie” forum.

3. Czy strona GOG działa poprawnie w zakresie wyświetlania aktualnych bestsellerów? Cyberpunk 2077 jest sklasyfikowany tam na 95 stronie na 98 dostępnych. Oznaczałoby to że tytuł w ogóle się nie sprzedaje na Państwa platformie, w co nie chce wierzyć ponieważ na Steamie cały czas jest w pierwszej 10 (a momentami nawet 5). Wygląda to na jakiś bug, mogą Państwo to potwierdzić/zweryfikować?

4. Czy mogą Państwo odnieść się do ewentualnej premiery gry The Witcher: Monster Slayer? Czy pandemia mocno pokrzyżowała Państwu pierwotne plany związane z tą grą?

5. Czy planują Państwo w najbliższym czasie podzielić się informacją dotyczącą płatnych DLC do Cyberpunk 2077?

Pozdrawiam,
    Itil

Dzień dobry,

Odpowiadając na kolejne pytania:
    1) Nie mamy procedury dot. odpowiadania na forum – w miarę możliwości staramy się sprawnie odpowiadać na wszelkie zapytania.
    2) Właśnie udzieliliśmy na nie odpowiedzi, przepraszamy za zwłokę.
    3) Cyberpunk 2077 jest jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii sklepu GOG. Dziękujemy za zwrócenie uwagi na wspomnianą kwestię dot. bestsellerów – została już naprawiona.
    4) Gra pozostaje dostępna w tzw. fazie soft launch w wybranych krajach i niedawno została poszerzona o kolejny kraj – Australię. Podtrzymujemy, że oficjalna premiera będzie miała miejsce w tym roku.
    5) Na ten moment nie planujemy podawać informacji nt. płatnych dodatków do Cyberpunka 2077. Nasze plany na najbliższe miesiące przedstawiliśmy na stronie https://www.cyberpunk.net/pl/news/37301/nasza-obietnica.

Pozdrawiam,
    Marek Bugdoł

AoxomoxoA
    Uczestnik

Dzień dobry,
    W sumie widzę na forum same wpisy, gdzie przewija się wiele pytań. Choć zabrzmi to dziwnie, to zamiast pytań chciałbym wyrazić moje zdanie na temat gorącej sprawy jaką było włamanie do firmy. Jestem akcjonariuszem spółki, ledwie promilem w oceanie pieniędzy i inwestorów instytucjonalnych, planktonem, ale to co się stało zbulwersowało mnie na tyle, że postanowiłem zabrać głos na tym forum, bo to co się zdarzyło jest wstrętnym, bezczelnym przestępstwem, które przyniesie spółce straty – nie tylko finansowe, ale również wizerunkowe. Zdaję sobie sprawę z trudności związanych ze złapaniem sprawców i ukaraniem sprawców. Jestem dumny, że zarząd spółki nie ugiął się przed żądaniami przestępców, ale za jednym razem czuję jakiś niedosyt. Powiedzmy sobie szczerze polskie służby niewiele zrobią (obym się mylił) albo ze względu na braki techniczne, braki w wiedzy czy brak wykwalifikowanych pracowników do ścigania tego typu przestępstw. Dlatego sugeruję, choćby na przyszłość, aby spółka stworzyła instrukcję w jaki sposób postępować w takich przypadkach na przyszłość. Nie chodzi mi przy tym o środki defensywne – tzn. regulamin wewnętrzny i politykę bezpieczeństwa. Moja propozycja to działania ofensywne, jako dodatek do działania służb. Stąd moje jedyne pytanie: czy spółka mająca roczny przychód na poziomie ponad 0,5 mld zł byłaby w stanie wyasygnować środki finansowe na nagrodę dla osoby, która udzieli informacji nt. sprawców włamania lub dla osoby, która sprawców schwyta? Moim zdaniem nie ma co liczyć na działanie służb państwowych, a jak widać procedury wewnętrzne nie były wystarczające. Dlatego jestem zadziwiony, że spółka nie podjęła działań, które sugeruję, bo byłyby one skuteczne. Jak pokazuje historia porwań czy chociażby działań podejmowanych podczas ścigania terrorystów pieniądze, zwłaszcza ich duża ilość, powodują że zawsze znajdzie się ktoś z otoczenia przestępców kto poda użyteczne informacje umożliwiające ich identyfikację i schwytanie. Na miejscu zarządu odrzuciłbym wszelkie negocjacje, tak jak to zrobiono, ale poza współpracą ze służbami podjąłbym wyzwanie przestępców i wyznaczyłbym nagrodę za ich głowy, mówiąc im wprost, że zrobię wszystko, żeby ich dopaść. Byłoby to również ostrzeżenie dla im podobnych, że w obronie swojej firmy, akcjonariuszy, majątku, własności jestem bezwzględny. Pewnie i tak moja sugestia nie zostanie wzięta pod uwagę, ale kto wie. inaczej nie traciłbym czasu na pisanie. Przypominam (a na historii znam się doskonale), że w dawnych czasach firmy, banki, przedsiębiorcy, inwestorzy nie tylko liczyli na służby państwowe, bo te były słabe, w ściganie przestępstw były również zaangażowane prywatne firmy. Ówczesny świat, tak jak obecnie ten zglobalizowany, był bezwzględny, niebezpieczny i pełen chaosu. Ludzie i firmy przede wszystkim mogły liczyć na siebie, a nie na słabe i niedofinansowane instytucje państwowe. Stąd na przykład Agencja Pinkertona w USA, gdzie gdyby w/w instytucje prywatne liczyły na pomoc federalnych czy stanowych organów ścigania zostałyby obrabowane ze wszystkiego co miały. Choć zabrzmi to jak szaleństwo proponuję byście wydali list gończy w internecie proponując wysoką nagrodę za udzielenie informacji o miejscu pobytu lub schwytanie odpowiedzialnych za ten atak. Serdecznie pozdrawiam.

Iga
    Uczestnik

Jako akcjonariusz indywidualny i zwyczajnie jako człowiek bardzo ubolewam nad tym, co się przydarzyło firmie, mam na myśli atak hakerski, solidaryzuje się z Wami w pełni i jestem w stanie sobie wyobrazić co przeżywacie. Rozważcie proszę według Swojego uznania wykonanie jakiegoś medialnego i nie tylko ruchu, który wyraźnie wskazałby na próbę podjęcia walki z przestępcami. Przecież nie może tak być, że ktoś kradnie dorobek wielu lat pracy firmy, wystawia to na sprzedaż i nie ponosi za to odpowiedzialności. Jesteście rozpoznawalna firma na świecie, zapoczatkujcie ruch, mający na celu wyeliminowanie cyberprzestepczosci, wyznaczcie nagrodę dla tego, który schwyta przestępców. Nie sądzę, aby organy ścigania podołały w tym przypadku/chociaż chciałabym się mylić. Spróbujcie ich znaleźć prywatnym kanałem i doprowadzić przed wymiar sprawiedliwości. Zróbcie to dla Siebie, dla inwestorów i dla przyszłych potencjalnych poszkodowanych ku przestrodze przed kolejnymi takimi zdarzeniami. I pamiętajcie, że jest grupa indywidualnych inwestorów, którzy są Wam wierni. Nie dajcie się i walczcie z hackerami mówiąc o tym głośno.

Piotrek.J
    Uczestnik

witam.
    Jestem dlugoletnim inwestorem indywidualnym , ale nie przypominam sobie takiego nawalu złych informacji ,hejtu, sztucznej paniki , nagonki “mediow ” , wynajetych farm trolli szkalujacych spolke na wszystkich mozliwych frontach i forach internetowych . Jako inwestor jestem zaniepokojony milczeniem zarzadu , bo ile jeszcze moze byc negatywnych informacji ? poczynajac od kilku przelozen premiery , przez wycofanie gry ze sklepu Sony , calej burzy odnosnie bledow w grze, pseudopozwow ,kilku duzych funduszy grajacych na spadki, zanizajacych kurs akcji jak tylko sie da , az po atak hakerski ??? czy to juz wszystko ?

Czy zarzad ma swiadomosc , ze to wlasnie dzieki inwestorom spolka jest w miejscu, w ktorym jest ??? Moze warto zaczac w koncu traktowac inwestorow powaznie,bo jestem pewien , ze beda jeszcze potrzebni .

Jak doszlo do wypuszczenia gry na konsole starej generacji bez konkretnych testow ??? a moze zarzad doskonale o tym wiedzial???
    Jakie sa aktualnie postepy odnosnie przywrocenia gry do PsStore??? Czy mozemy sie spodziewac w koncu konkretnego, dobrego komunikatu ?

Pozdrawiam
    Piotrek J.

itil4
    Uczestnik

Dzień dobry,

prośba o odpowiedzi na następujące pytania:

1. Czy spółka planuje w najbliższym czasie (do 6 msc) znacząco zwiększyć liczbę developerów “twardych”, tak aby w przyszłości ograniczyć problemy wydajnościowe i bugi w grach? Widać po premierze Cyberpunka 2077, że o ile fabuła się broni o tyle technologicznie jest delikatnie mówiąc średnio.

2. Czy zamierzają Państwo mocniej promować Gwinta, czy też obecna liczba graczy oraz ich przyrost są dla Państwa satysfakcjonujące?

3. Czy atak hackerski będzie miał wpływ na Państwa prace w średnim (1-6msc) i długim (> 6msc) terminie? Wiadomo, że po takim incydencie następują procedury związane z bezpieczeństwem i odzyskiwaniem treści z buckupów i zanim sytuacja wróci do normy mijają ~2-3tyg. Czy już wrócili Państwo na właściwe tory?

4. Nawiązując do pytania Pana Piotra J: czy zamierzają Państwo zrobić w najbliższym czasie konferencje dla inwestorów indywidualnych ewentualnie Q&A? Faktycznie wygląda to trochę tak jakby Państwo o nich zapomnieli (nie dziwi ich rozgoryczenie). Rozumiem burzę po premierze i chęć przeczekania negatywnej fali emocji którą wzbudziła, niemniej jednak to jest poważny biznes i inwestorów również należy traktować poważnie.

5. Czy mogą Państwo podzielić się bardziej konkretną informacją dotyczącą powrotu do PlayStation Store niż lakoniczne “tak szybko jak to możliwe”? Myślę, że wszyscy zdają sobie sprawę, że nie nastąpi to przed patchem 1.2, ale czy jest gwarancja, że pod koniec marca zobaczymy grę w cyfrowym sklepie Sony?

Pozdrawiam,
    Itil

Marek Bugdoł
    CD PROJEKT Moderator

Dzień dobry,
    W sumie widzę na forum same wpisy, gdzie przewija się wiele pytań. Choć zabrzmi to dziwnie, to zamiast pytań chciałbym wyrazić moje zdanie na temat gorącej sprawy jaką było włamanie do firmy. Jestem akcjonariuszem spółki, ledwie promilem w oceanie pieniędzy i inwestorów instytucjonalnych, planktonem, ale to co się stało zbulwersowało mnie na tyle, że postanowiłem zabrać głos na tym forum, bo to co się zdarzyło jest wstrętnym, bezczelnym przestępstwem, które przyniesie spółce straty – nie tylko finansowe, ale również wizerunkowe. Zdaję sobie sprawę z trudności związanych ze złapaniem sprawców i ukaraniem sprawców. Jestem dumny, że zarząd spółki nie ugiął się przed żądaniami przestępców, ale za jednym razem czuję jakiś niedosyt. Powiedzmy sobie szczerze polskie służby niewiele zrobią (obym się mylił) albo ze względu na braki techniczne, braki w wiedzy czy brak wykwalifikowanych pracowników do ścigania tego typu przestępstw. Dlatego sugeruję, choćby na przyszłość, aby spółka stworzyła instrukcję w jaki sposób postępować w takich przypadkach na przyszłość. Nie chodzi mi przy tym o środki defensywne – tzn. regulamin wewnętrzny i politykę bezpieczeństwa. Moja propozycja to działania ofensywne, jako dodatek do działania służb. Stąd moje jedyne pytanie: czy spółka mająca roczny przychód na poziomie ponad 0,5 mld zł byłaby w stanie wyasygnować środki finansowe na nagrodę dla osoby, która udzieli informacji nt. sprawców włamania lub dla osoby, która sprawców schwyta? Moim zdaniem nie ma co liczyć na działanie służb państwowych, a jak widać procedury wewnętrzne nie były wystarczające. Dlatego jestem zadziwiony, że spółka nie podjęła działań, które sugeruję, bo byłyby one skuteczne. Jak pokazuje historia porwań czy chociażby działań podejmowanych podczas ścigania terrorystów pieniądze, zwłaszcza ich duża ilość, powodują że zawsze znajdzie się ktoś z otoczenia przestępców kto poda użyteczne informacje umożliwiające ich identyfikację i schwytanie. Na miejscu zarządu odrzuciłbym wszelkie negocjacje, tak jak to zrobiono, ale poza współpracą ze służbami podjąłbym wyzwanie przestępców i wyznaczyłbym nagrodę za ich głowy, mówiąc im wprost, że zrobię wszystko, żeby ich dopaść. Byłoby to również ostrzeżenie dla im podobnych, że w obronie swojej firmy, akcjonariuszy, majątku, własności jestem bezwzględny. Pewnie i tak moja sugestia nie zostanie wzięta pod uwagę, ale kto wie. inaczej nie traciłbym czasu na pisanie. Przypominam (a na historii znam się doskonale), że w dawnych czasach firmy, banki, przedsiębiorcy, inwestorzy nie tylko liczyli na służby państwowe, bo te były słabe, w ściganie przestępstw były również zaangażowane prywatne firmy. Ówczesny świat, tak jak obecnie ten zglobalizowany, był bezwzględny, niebezpieczny i pełen chaosu. Ludzie i firmy przede wszystkim mogły liczyć na siebie, a nie na słabe i niedofinansowane instytucje państwowe. Stąd na przykład Agencja Pinkertona w USA, gdzie gdyby w/w instytucje prywatne liczyły na pomoc federalnych czy stanowych organów ścigania zostałyby obrabowane ze wszystkiego co miały. Choć zabrzmi to jak szaleństwo proponuję byście wydali list gończy w internecie proponując wysoką nagrodę za udzielenie informacji o miejscu pobytu lub schwytanie odpowiedzialnych za ten atak. Serdecznie pozdrawiam.

Dzień dobry,

Nie planujemy podjęcia tego typu działań.

Pozdrawiam,
    Marek Bugdoł

Marek Bugdoł
    CD PROJEKT Moderator

Jako akcjonariusz indywidualny i zwyczajnie jako człowiek bardzo ubolewam nad tym, co się przydarzyło firmie, mam na myśli atak hakerski, solidaryzuje się z Wami w pełni i jestem w stanie sobie wyobrazić co przeżywacie. Rozważcie proszę według Swojego uznania wykonanie jakiegoś medialnego i nie tylko ruchu, który wyraźnie wskazałby na próbę podjęcia walki z przestępcami. Przecież nie może tak być, że ktoś kradnie dorobek wielu lat pracy firmy, wystawia to na sprzedaż i nie ponosi za to odpowiedzialności. Jesteście rozpoznawalna firma na świecie, zapoczatkujcie ruch, mający na celu wyeliminowanie cyberprzestepczosci, wyznaczcie nagrodę dla tego, który schwyta przestępców. Nie sądzę, aby organy ścigania podołały w tym przypadku/chociaż chciałabym się mylić. Spróbujcie ich znaleźć prywatnym kanałem i doprowadzić przed wymiar sprawiedliwości. Zróbcie to dla Siebie, dla inwestorów i dla przyszłych potencjalnych poszkodowanych ku przestrodze przed kolejnymi takimi zdarzeniami. I pamiętajcie, że jest grupa indywidualnych inwestorów, którzy są Wam wierni. Nie dajcie się i walczcie z hackerami mówiąc o tym głośno.

Dzień dobry,

Dziękujemy za słowa wsparcia. Zgłosiliśmy ten incydent do odpowiednich służb i to im pozostawiamy kwestię poszukiwania sprawców.

Pozdrawiam,
    Marek Bugdoł

Marek Bugdoł
    CD PROJEKT Moderator

witam.
    Jestem dlugoletnim inwestorem indywidualnym , ale nie przypominam sobie takiego nawalu złych informacji ,hejtu, sztucznej paniki , nagonki “mediow ” , wynajetych farm trolli szkalujacych spolke na wszystkich mozliwych frontach i forach internetowych . Jako inwestor jestem zaniepokojony milczeniem zarzadu , bo ile jeszcze moze byc negatywnych informacji ? poczynajac od kilku przelozen premiery , przez wycofanie gry ze sklepu Sony , calej burzy odnosnie bledow w grze, pseudopozwow ,kilku duzych funduszy grajacych na spadki, zanizajacych kurs akcji jak tylko sie da , az po atak hakerski ??? czy to juz wszystko ?

Czy zarzad ma swiadomosc , ze to wlasnie dzieki inwestorom spolka jest w miejscu, w ktorym jest ??? Moze warto zaczac w koncu traktowac inwestorow powaznie,bo jestem pewien , ze beda jeszcze potrzebni .

Jak doszlo do wypuszczenia gry na konsole starej generacji bez konkretnych testow ??? a moze zarzad doskonale o tym wiedzial???
    Jakie sa aktualnie postepy odnosnie przywrocenia gry do PsStore??? Czy mozemy sie spodziewac w koncu konkretnego, dobrego komunikatu ?

Pozdrawiam
    Piotrek J.

Dzień dobry,

Staramy się prowadzić komunikację możliwie najbardziej transparentną, ale też konkretną i dostosowaną do sytuacji biznesowej. Cały czas rozmawiamy z akcjonariuszami i inwestorami oraz prowadzimy równoległą komunikację do graczy.

Niewątpliwie atak hakerski wpłynie krótkoterminowo na tempo naszych prac, w tym na wydanie Patcha 1.2, który obecnie jest zapowiedziany na drugą połowę marca. Robimy co w naszej mocy, by Cyberpunk 2077 możliwie najszybciej wrócił do PS Store.

Jeśli zaś chodzi o wszelkie informacje o charakterze plotek i spekulacji – zgodnie z naszą polityką nie odnosimy się do nich.

Pozdrawiam,
    Marek Bugdoł

Konrad_Stanislawski
    Uczestnik

Witam,

Panie Marku, mam pytanie odnośnie spadający notowań akcji CDR – Jestem akcjonariuszem który już na tą chwilę ma ok 50% straty. W pełni rozumiem sytuacje firmy, natomiast nie rozumiem komunikacji, zawsze informację które napędzają spadki są podawane po godzinie 17 albo w piątek wieczorem, co powoduje, że nie można szybko zareagować na dalsze spadki. Tak jak było w przypadku przesunięcia Pacha 1.2 – czekali Państwo do ostatniej chwili z informacja, co spowodowało następnego dnia lawinę spadkową.

Mimo straty, bardzo mocno trzymam kciuki aby Państwo stanęli na nogi i wyprostowali toczące “raka” problemy

Napisał Pan:”…wydanie Patcha 1.2, który obecnie jest zapowiedziany na drugą połowę marca.” Czy słowo “obecnie” można rozumieć, że to nie pewnik?

Pozdrawiam
    Konrad Stanisławski

Ralf G
    Uczestnik

Dzień dobry,

Czy mógłbym prosić o odniesienie się to rzekomych plotek jakoby pracownicy CDPR wciąż pozostawali bez dostępu do komputerów.

Czy można liczyć na to, że deweloperzy i testerzy obecnie już kontynuują pracę nad patchem 1.2?

Dziękuję.

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.