Lista pytań do zarządu

• AMilik
    Uczestnik

Dzień dobry,

1. Chciałbym spytać ile kopii Cyberpunk 2077 zostało zakupionych w przedsprzedaży w 2020r wg. najnowszych posiadanych przez spółkę danych.
    2. Czy zarząd jest w stanie przybliżyć szczegóły planowanej ścieżki osiągnięcia celów z programu motywacyjnego, który proponuje na lata 2021-26. Np. planowana ilość sprzedanych kopii per tytuł, innego typu dochody z posiadanych franszyz itd.
    3. Czy dane odnośnie samych wolumenów sprzedaży mogłyby być podawane przez spółkę regularnie.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
    A. Milik

Dzień dobry,

Ad 1. Na ten moment nie podajemy do publicznej wiadomości danych dot. liczby kopii Cyberpunka 2077 zakupionych w przedsprzedaży.
    Ad 2. Podobnie jak w przypadku poprzednich, już zrealizowanych programów motywacyjnych, Zarząd nie będzie przedstawiał szczegółów dot. planowanej ścieżki osiągnięcia celów programu motywacyjnego na lata 2021-2026.
    Ad 3. Na ten moment nie rozważamy cyklicznych publikacji dot. liczby sprzedanych kopii gier.

Pozdrawiam,
    Marek Bugdoł

Rozumiem, że spółka takie informacje posiada i są osoby w spółce, które mają do nich dostęp. Jako że jest to informacja cenotwórcza i w myśl art. 17 MAR powinny być upublicznione niezwłocznie w celu zapobieżeniu nadużyciom wynikającym z asymetrii informacyjnej. KSH również daje akcjonariuszom prawo do takiej informacji. W związku z czym ponawiam prośbę i apeluję o zachowanie dobrych praktyk informacyjnych i odpowiednich standardów etycznych.

Pozdrawiam

A. Milik

Marek Bugdoł
    CD PROJEKT Moderator

Dzień dobry,

1. Chciałbym spytać ile kopii Cyberpunk 2077 zostało zakupionych w przedsprzedaży w 2020r wg. najnowszych posiadanych przez spółkę danych.
    2. Czy zarząd jest w stanie przybliżyć szczegóły planowanej ścieżki osiągnięcia celów z programu motywacyjnego, który proponuje na lata 2021-26. Np. planowana ilość sprzedanych kopii per tytuł, innego typu dochody z posiadanych franszyz itd.
    3. Czy dane odnośnie samych wolumenów sprzedaży mogłyby być podawane przez spółkę regularnie.

A. Milik

Dzień dobry,

Ad 1. Na ten moment nie podajemy do publicznej wiadomości danych dot. liczby kopii Cyberpunka 2077 zakupionych w przedsprzedaży.
    Ad 2. Podobnie jak w przypadku poprzednich, już zrealizowanych programów motywacyjnych, Zarząd nie będzie przedstawiał szczegółów dot. planowanej ścieżki osiągnięcia celów programu motywacyjnego na lata 2021-2026.
    Ad 3. Na ten moment nie rozważamy cyklicznych publikacji dot. liczby sprzedanych kopii gier.

Pozdrawiam,
    Marek Bugdoł

Rozumiem, że spółka takie informacje posiada i są osoby w spółce, które mają do nich dostęp. Jako że jest to informacja cenotwórcza i w myśl art. 17 MAR powinny być upublicznione niezwłocznie w celu zapobieżeniu nadużyciom wynikającym z asymetrii informacyjnej. KSH również daje akcjonariuszom prawo do takiej informacji. W związku z czym ponawiam prośbę i apeluję o zachowanie dobrych praktyk informacyjnych i odpowiednich standardów etycznych.

Pozdrawiam

A. Milik

Dzień dobry,

Spółka nie podaje informacji na temat wielkości zamówień przedpremierowych, ponieważ ze względu na specyfikę tych danych i metodologię ich zbierania brak im atrybutu precyzyjności, a co za tym idzie – nie należy ich klasyfikować jako informację poufną w myśl rozporządzenia MAR. Odnośnie ścieżki realizacji założeń programu motywacyjnego, Spółka nie dysponuje takimi danymi, a decyzja co do samych wartości celów warunkujących spełnienie założeń programu motywacyjnego pozostaje w gestii Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, którego przedmiotem będzie podjęcie uchwały w tym zakresie. Zarząd przedstawi swoje propozycje wartości celów, które zaproponuje pod rozwagę WZA, w momencie ich doprecyzowania i ogłoszenia w przewidzianych przepisami prawa terminach.

Pozdrawiam,
    Marek Bugdoł

AMilik
    Uczestnik

Dzień dobry,

A. Milik

Dzień dobry,

Pozdrawiam,
    Marek Bugdoł

Pozdrawiam

A. Milik

Dzień dobry,

Spółka nie podaje informacji na temat wielkości zamówień przedpremierowych, ponieważ ze względu na specyfikę tych danych i metodologię ich zbierania brak im atrybutu precyzyjności, a co za tym idzie – nie należy ich klasyfikować jako informację poufną w myśl rozporządzenia MAR. Odnośnie ścieżki realizacji założeń programu motywacyjnego, Spółka nie dysponuje takimi danymi, a decyzja co do samych wartości celów warunkujących spełnienie założeń programu motywacyjnego pozostaje w gestii Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, którego przedmiotem będzie podjęcie uchwały w tym zakresie. Zarząd przedstawi swoje propozycje wartości celów, które zaproponuje pod rozwagę WZA, w momencie ich doprecyzowania i ogłoszenia w przewidzianych przepisami prawa terminach.

Pozdrawiam,
    Marek Bugdoł

dzień dobry.

Jeżeli spółka informuje, że kupuje obligacje za 300m zł to tym bardziej informacje, o które prosiłem powinny być dostarczone publicznie akcjonariuszom – dodatkowo biorąc pod uwagę, że s-ka w przeszłości takie dane podawała.

Odnośnie raportu bieżącego 4/2020 proszę o wyjaśnienie jak s-ka definiuje użyte określenia „bieżących” i „nadwyżek”.

Pozdrawiam,
    A.Milik

Inventer89Inventer89
    Uczestnik

Spółki nie podają liczby sprzedanych preorderów, bo zawsze ktoś może z niego zrezygnować do czasu premiery. Ze swoich badań wiem że dużo osób czeka do pierwszych recenzji oraz na dzień premiery, gdy idą do sklepu i po prostu kupują daną grę. Duże spółki rzadko podają liczbę sprzedanych egzemplarzy (patrz EA).

Spółka przyjęła zasadę niepodawania szacunkowych danych i tyle. Kupowanie akcji nie jest obowiązkowe, więc wrzuć na luz.

SwiatPsychopatow2020SwiatPsychopatow2020
    Uczestnik

Drogi Zarządzie i wszyscy obecni.
    2 tygodnie temu wysłałem do waszej siedziby w Warszawie paczkę, którą otrzymaliście dokładnie 27.04.2020 r. o godz. 8:05. Odebrał ją sami wiecie kto, bo skoro ja wiem to wy pewnie też wiecie. W tej przesyłce zamieściłem swoje CV, którego wykonanie zajęło mi tydzień. Myślałem że chociaż otrzymam od waszej firmy wiadomość, że nie jesteście zainteresowani moją historią.

Czekając na wasz odzew zacząłem udostępniać i rozwijać historię. Wiem że ma ona szanse stać się czymś naprawdę wspaniałym. Osiągnę to prędzej czy później, z waszą pomocą lub bez niej. Poniżej zamieszczam link do strony na , której możecie zobaczyć ilu aktualnie użytkowników odwiedziło moją stronę: https://wntlul.webwavecms.com/
    Jeśli jesteście zainteresowani na jakim etapie jest moja historia zapraszam do mojego ŚWIATA!

Żeby wejść na stronę ,na której jest publikowana historia musisz:
    1. Wpisać w wyszukiwarce Google swiatpsychopatow
    2. Następnie dodaj przed tym 3x W z kropką a po tym z kropką PL
    3. Ciesz się nową oryginalną historią.
    Uwagi,opinie,krytyka,rady: do słowa w/w dodaj gmail zam wiesz z czym.

Pozdrawiam i życzę udanego i owocnego tygodnia dla wszystkich obecnych.

franek
    Uczestnik

Dzień dobry,
    Kilka tygodni temu świat obiegła dewastująca dla twórców The Last of US 2 informacja o gigantycznym wycieku materiałów z gry. Zmusiło to twórców do błyskawicznego wyznaczenia nowej daty premiery i zrujnowało w dużej mierze hype związany z finalnym marketingiem gry. Finalnie okazało się, że był to atak hakerski na serwery firmy i zwykła kradzież ich własności. W związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy jesteście Państwo dobrze zabezpieczeni przed tego rodzaju cyberprzestępstwem? Bo z całą pewnością marzeniem niejednej grupy hakerskiej byłoby wykradzenie materiałów z najbardziej oczekiwanej gry świata, w której na dodatek cyberprzestępstwa są elementem fabuły.

Pozdrawiam,

Katarzyna_Szulc_IR
    CD PROJEKT Moderator

Dzień dobry,

oczywiście jesteśmy świadomi ryzyk związanych z naszym biznesem, w tym, jak Pan wspomniał – atakami hakerskimi i wyciekiem danych. W związku z tym na bieżąco podejmujemy aktywne działania, żeby nasza infrastruktura techniczna (komputery, serwery, systemy informatyczne) była bezpieczna.

Stosowane w Grupie rozwiązania i procedury mające na celu zapobieganie ryzykom związanym z błędem infrastruktury technicznej, wycieku lub utraty danych opisaliśmy w Sprawozdaniu Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej CD PROJEKT i CD PROJEKT S.A. za 2019 r.:

Sekcja dotycząca ryzyk (str. 77-78)
    Sekcja dotycząca wpływu pandemii COVID-19 na działalność Grupy (str. 67-68)
    https://www.cdprojekt.com/pl/wp-content/uploads-pl/2020/04/sprawozdanie-fy-2019-pl-preview14-small.pdf

Pozdrawiam serdecznie,
    Katarzyna Szulc

Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.