Lista pytań do zarządu

• jasiek
    Uczestnik

Dzień Dobry,

proszę o informację czy nie obawiacie się o wyciek danych związanych z CP2077 podczas pracy zdalne? Jakie kroki poczyniliście aby wyeliminować takie zjawisko ?

Tarathelion
    Uczestnik

Dzień Dobry, czy w obecnej sytuacji planujecie Państwo stream z prezentacji wyników rocznych?

Donata Popławska
    CD PROJEKT Moderator

Dzień Dobry, czy w obecnej sytuacji planujecie Państwo stream z prezentacji wyników rocznych?

Dzień dobry,
    Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, organizacja konferencji w trybie stacjonarnym, a co za tym idzie jej streaming, jest niemożliwa. W jej miejsce – dla inwestorów instytucjonalnych, analityków i przedstawicieli mediów biznesowych -organizujemy telekonferencję wraz z webcastem, której zapis będzie dostępny na naszej stronie internetowej.

Dodatkowo 9 kwietnia o godz. 15:00 przeprowadzimy czat inwestorski na który serdecznie zapraszamy. Pytania można zadawać już teraz – tutaj: https://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/adam-kicinski-prezes-zarzadu-i-piotr-nielubowicz-wiceprezes-ds-finansowych-cd-projekt-sa-start-9-kwietnia-godz-1500,304

Pozdrawiam
    Donata Popławska

Pol godine123
    Uczestnik

Ludzie szanuje was Ale morzecie kiedys jeszcze wrucic do wiedzmina geralda prosze niekturym ludziom jest przykro bardzo przkro w tum mi wiedzmin bez Geralda to nie wiedzmin gdybyscie wrucili go do wiedzmina 5 Byl by jeszcze bochaterem gry o nazwie wiedzmin.

DarioDario
    Uczestnik

Niektórym przydałby się powrót do szkoły i słownika ortograficznego.

Inventer89Inventer89
    Uczestnik

Dzień dobry,

CDP dystrybucja złożyła wniosek o upadłość. Ci mniej obyci w temacie znów mylą spółki. Jak wygląda proces zmian dystrybutora w Polsce, na jakim jest to etapie? Niestety ani nowy, ani stary dystrybutor jeszcze nic nie zrobili w tej kwestii, a przydałyby się jakieś uspokajające maile, najlepiej z identycznego adresu z którego doszły akceptację zamówień. No i jeszcze sprawa akceptacji przeniesienia i przetwarzania danych.

Donata Popławska
    CD PROJEKT Moderator

Dzień dobry,

CDP dystrybucja złożyła wniosek o upadłość. Ci mniej obyci w temacie znów mylą spółki. Jak wygląda proces zmian dystrybutora w Polsce, na jakim jest to etapie? Niestety ani nowy, ani stary dystrybutor jeszcze nic nie zrobili w tej kwestii, a przydałyby się jakieś uspokajające maile, najlepiej z identycznego adresu z którego doszły akceptację zamówień. No i jeszcze sprawa akceptacji przeniesienia i przetwarzania danych.

Dzień dobry,
    Na początku marca br. ogłosiliśmy rozpoczęcie oficjalnej współpracy z Cenega S.A. w zakresie dystrybucji gier studia CD PROJEKT RED w Polsce. Na mocy tej umowy Cenega będzie odpowiadać za dostarczenie na polski rynek gry Cyberpunk 2077. Ponadto w ofercie firmy Cenega pojawi się Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Warto dodać, że z firmą Cenega współpracujemy od kilku lat na rynku czeskim, słowackim i węgierskim. Na mocy wcześniej zawartej umowy, Cenega jest także dystrybutorem gry Cyberpunk 2077 na Węgrzech.

Zapewniamy, że wszystkie zamówienia przedpremierowe gry Cyberpunk 2077 zostaną zrealizowane.

Pozdrawiam
    Donata Popławska

Inventer89Inventer89
    Uczestnik

Przepraszam, zapomniałem że co innego Kolekcjonerka, a co innego cała reszta. Więc mam zamówione kolekcjonerki dla siebie i brata za które odpowiada CD Projekt Store. I tu mogę powiedzieć, że nie ma informacji o zmianach. W pewnym momencie przestraszyłem się, że mogłem coś przegapić, że mail trafił do Spamu i zamiast kolekcjonerki dostanę zwrot kasy, bo zazwyczaj jakaś komunikacja po przejęciu klienta się pojawia, żeby klient wiedział że nie został osierocony. Być może Cenega już coś zakomunikowała, tego nie wiem.

Swoją drogą – CDP Dystrybucja narzuciła jakąś marżę, zebrała kasę za preordery (i kolekcjonerki i chyba zwykle też) – jak wygląda rozliczanie tych preorderów? Trafiła do Was całość kwot i przekażecie marżę Cenedze i CD Projekt Store, czy CDP Dystrybucja odda tylko wartości brutto pomniejszone o swoją marżę (wszak jakąś pracę wykonali zbierając zamówienia), a CDRed będzie musiało pomniejszyć swoją marżę, by Cenega i CD Projekt Store też mogły zarobić? Na wyniku spółki to zrobi niewielką różnicę, ale jestem ciekawy samego rozwiązania tej jakby nie patrzeć ciekawej sytuacji.

Pozdrawiam,
    Przemek Gdański

Donata Popławska
    CD PROJEKT Moderator

Przepraszam, zapomniałem że co innego Kolekcjonerka, a co innego cała reszta. Więc mam zamówione kolekcjonerki dla siebie i brata za które odpowiada CD Projekt Store. I tu mogę powiedzieć, że nie ma informacji o zmianach. W pewnym momencie przestraszyłem się, że mogłem coś przegapić, że mail trafił do Spamu i zamiast kolekcjonerki dostanę zwrot kasy, bo zazwyczaj jakaś komunikacja po przejęciu klienta się pojawia, żeby klient wiedział że nie został osierocony. Być może Cenega już coś zakomunikowała, tego nie wiem.

Swoją drogą – CDP Dystrybucja narzuciła jakąś marżę, zebrała kasę za preordery (i kolekcjonerki i chyba zwykle też) – jak wygląda rozliczanie tych preorderów? Trafiła do Was całość kwot i przekażecie marżę Cenedze i CD Projekt Store, czy CDP Dystrybucja odda tylko wartości brutto pomniejszone o swoją marżę (wszak jakąś pracę wykonali zbierając zamówienia), a CDRed będzie musiało pomniejszyć swoją marżę, by Cenega i CD Projekt Store też mogły zarobić? Na wyniku spółki to zrobi niewielką różnicę, ale jestem ciekawy samego rozwiązania tej jakby nie patrzeć ciekawej sytuacji.

Pozdrawiam,
    Przemek Gdański

Dzień dobry,
    Sytuacja choć może niestandardowa jest całkowicie pod naszą kontrolą. Obsługą zamówień przedpremierowych Edycji Kolekcjonerskiej gry Cyberpunk 2077, które zostały złożone u CDP Sp. z o.o., zajmie się CD PROJEKT RED Store. Ponieważ dopinamy jeszcze techniczne szczegóły operacji, serdecznie prosimy o cierpliwość. Niebawem w bezpośredniej komunikacji poinformujemy o zmianach, które zaszły. Zapewniamy jednak, że złożone zamówienia zostaną zrealizowane. Co do drugiej części Pana pytań – nie podajemy szczegółów dotyczących umów z partnerami biznesowymi.

Pozdrawiam
    Donata Popławska

Inventer89Inventer89
    Uczestnik

Dziękuję Pani za wyczerpującą odpowiedź 😉

AMilik
    Uczestnik

Dzień dobry,
    Czy na nadchodzącym WZA w maju’20 będzie podejmowany temat emisji akcji do programu motywacyjnego za lata 2016-21?
    z góry dziękuję za odpowiedź
    A. Milik

Donata Popławska
    CD PROJEKT Moderator

Dzień dobry,
    Czy na nadchodzącym WZA w maju’20 będzie podejmowany temat emisji akcji do programu motywacyjnego za lata 2016-21?
    z góry dziękuję za odpowiedź
    A. Milik

Dzień dobry,

Decyzja w sprawie emisji w celu realizacji Programu Motywacyjnego (warrantów subskrypcyjnych serii B z pozbawieniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy, uprawniających do objęcia akcji serii M) została podjęta podczas Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy CD PROJEKT S.A. w dniu 24 maja 2016 r.

Treści uchwał podjętych tego dnia znajdzie Pan tutaj: https://www.cdprojekt.com/pl/inwestorzy/raporty-gieldowe/raport-biezacy-nr-172016-2/

Kompetencje w zakresie realizacji uchwały posiada Zarząd. Oznacza to, że w momencie zatwierdzenia przez Walne Zgromadzenie wyników wypełniających cele programu, przystąpi on do czynności formalnych zmierzających do przeprowadzenia emisji.

Termin i miejsce zwołania najbliższego Walnego Zgromadzenia nie zostały jeszcze ogłoszone. Informacja o tym zostanie podana raportem bieżącym. Uchwały będące przedmiotem najbliższego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy ogłoszone zostaną wraz z ogłoszeniem jego terminu.

Pozdrawiam
    Donata Popławska

SwiatPsychopatow2020SwiatPsychopatow2020
    Uczestnik

Drogi zarządzie!
    Otrzymaliscie już grę którą wam wysłałem?
    Wysłałem ją do waszej firmy w Warszawie.
    Jestem ciekaw czy ja otrzymaliscie.

AMilik
    Uczestnik

Dzień dobry,

1. Chciałbym spytać ile kopii Cyberpunk 2077 zostało zakupionych w przedsprzedaży w 2020r wg. najnowszych posiadanych przez spółkę danych.
    2. Czy zarząd jest w stanie przybliżyć szczegóły planowanej ścieżki osiągnięcia celów z programu motywacyjnego, który proponuje na lata 2021-26. Np. planowana ilość sprzedanych kopii per tytuł, innego typu dochody z posiadanych franszyz itd.
    3. Czy dane odnośnie samych wolumenów sprzedaży mogłyby być podawane przez spółkę regularnie.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
    A. Milik

Marek Bugdoł
    CD PROJEKT Moderator

Dzień dobry,

1. Chciałbym spytać ile kopii Cyberpunk 2077 zostało zakupionych w przedsprzedaży w 2020r wg. najnowszych posiadanych przez spółkę danych.
    2. Czy zarząd jest w stanie przybliżyć szczegóły planowanej ścieżki osiągnięcia celów z programu motywacyjnego, który proponuje na lata 2021-26. Np. planowana ilość sprzedanych kopii per tytuł, innego typu dochody z posiadanych franszyz itd.
    3. Czy dane odnośnie samych wolumenów sprzedaży mogłyby być podawane przez spółkę regularnie.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
    A. Milik

Dzień dobry,

Ad 1. Na ten moment nie podajemy do publicznej wiadomości danych dot. liczby kopii Cyberpunka 2077 zakupionych w przedsprzedaży.
    Ad 2. Podobnie jak w przypadku poprzednich, już zrealizowanych programów motywacyjnych, Zarząd nie będzie przedstawiał szczegółów dot. planowanej ścieżki osiągnięcia celów programu motywacyjnego na lata 2021-2026.
    Ad 3. Na ten moment nie rozważamy cyklicznych publikacji dot. liczby sprzedanych kopii gier.

Pozdrawiam,
    Marek Bugdoł

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.