Lista pytań do zarządu

• Donata Popławska
    CD PROJEKT Moderator

Witam,

Czy będzie konferencja wynikowa dotycząca 3Q 2019?

Z góry dziękuję za odp.
    S.

Dzień dobry,
    Jak co roku, przy okazji publikacji wyników kwartalnych za I i III kwartał organizujemy telekonferencje dla analityków i dziennikarzy. Nagranie wraz z tłumaczeniem zostanie zamieszczone na naszej stronie internetowej (w sekcji Centrum wyników) w tym samym dniu w którym odbędzie się telekonferencja tj. 22 listopada.

Pozdrawiam
    Donata

testor
    Uczestnik

Czy w ramach zaczepek społecznościowych nie myśleliście Państwo zaprosić Elona Muska do studia do W-wy na kawę? 🙂

JanetJ777
    Uczestnik

Witam,
    Mam nietypowe pytanie Czy przy okazji premiery gry Cyberpunk 2077 planują Państwo jakiś event dla youtuberów i prasy w Polsce, czy jak w przypadku dodatku do Wiedźmina 3 „Krew i Wino” za granicą?. Nie ukrywam, że miło było by, gdyby Keanu Reeves odwiedził Polskę.

• Odpowiedź została zmieniona 1 tydzień, 4 dni temu przez  JanetJ777.
    Donata Popławska
    CD PROJEKT Moderator

Witam,
    Mam nietypowe pytanie Czy przy okazji premiery gry Cyberpunk 2077 planują Państwo jakiś event dla youtuberów i prasy w Polsce, czy jak w przypadku dodatku do Wiedźmina 3 „Krew i Wino” za granicą?. Nie ukrywam, że miło było by, gdyby Keanu Reeves odwiedził Polskę.

Dzień dobry,
    Na ten moment nie ogłaszamy szczegółowych planów związanych z kampanią marketingową.

Pozdrawiam
    Donata

arczibaldi
    Uczestnik

Witam.
    Ciekawi mnie czy w grze zwiedzając lokacje wieżowców będzie można chodzić po schodach na sam dach i czy będą na tych schodach NPC(przy takim zageszczeniu miasta byłoby to świetne rozwiązanie). Nasówa mi się tu film Dredd z 2012 roku. Takie rozwiązanie budynku super komponuje się z realiami Cyberpunk2077.

Arczibaldi

Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.