Lista pytań do zarządu

• Donata Popławska
    CD PROJEKT Moderator

Dzień dobry,

1. Czy Red Engine, na którym powstaje Cyberpunk 2077 jest zupełnie nowym silnikiem, czy może rozwinięciem tego, na którym działa Wiedźmin 3 i (czysto teoretycznie) istnieje możliwość wykorzystania części nowej wersji silnika w Wiedźminie 3?

Od 2008 r. studio CD PROJEKT RED prowadzi stałe prace nad własnym silnikiem o nazwie REDengine, który ma umożliwiać produkcję najlepszych, rozbudowanych gier z gatunku RPG na komputery PC i bieżące generacje konsol. Jego kolejne iteracje wzbogacały go m.in. o możliwość budowania nieliniowych historii, sprawne zarządzanie rozszerzeniami czy optymalizowały jego pracę. Aktualnie studio pracuje na czwartej wersji REDengine.

2. Pytanie czysto teoretyczne: czy kod Wiedźmina 3 jest definitywnie zamknięty, czy w razie wykrycia ważnego błędu byłaby szansa na pewne zmiany w kodzie gry i modyfikację dowolnego fragmentu gry?

Jako twórcy Wiedźmina, jesteśmy w stanie tworzyć zmiany i mamy techniczną możliwość wypuszczenia aktualizacji do gry. Jeszcze w listopadzie 2018 r. udostępniliśmy graczom nową aktualizację na PC, która wprowadzała język chiński.

Pozdrawiam
    Donata Popławska

kociewzlocie
    Uczestnik

Dzień dobry,
    Piszę do Państwa w sprawie uzyskania kontaktu.

23.01, 31.01. i 07.02.2019r. wysyłałam do Państwa maile na adres „recepcja@cdprojekt.com” i do dzisiaj nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.
    Dlatego zwracam się do Państwa w tej sprawie na forum ponieważ nie wiem jak złapać z Państwem kontakt.
    Czy adres na który pisałam jest nadal aktualny? Czy to może moje maile nie dochodziły?

Próbowałam się z Państwem skontaktować w celu zdobycia maila i nawiązania rozmowy z działem finansowym/controllingu.

Tak jak pisałam w mailach jestem studentem ostatniego roku Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie i piszę pracę magisterską o temacie „Ocena sytuacji finansowej przedsiębiorstwa nowych technologii na podstawie CD PROJEKT S.A. za lata 2014-2017”, gdzie przeprowadzam analizę finansową Państwa przedsiębiorstwa.

Materiały które Państwo zapewniają są niesamowicie pomocne przy pisaniu ale jak teraz weszłam w fazę obliczania wskaźników finansowych pojawiły się pytania na ten temat i miałam nadzieję zadać je Państwu, sąd moja prośba o mail do działu finansowego/controllingu. Chciałam zadać kilka podstawowych pytań jak np. które wskaźniki są dla was ważne itp.

Mam nadzieję że ten wpis otrzyma odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Agnieszka K.

Ps. dla uwiarygodnienia mojej wersji mogę Państwu przesłać moją pracę magisterską (gotowa jest tylko w 80% ale to zawsze coś) by zapewnić Państwa że moje pytania są tylko i wyłącznie na użytek prywatny.

Donata Popławska
    CD PROJEKT Moderator

Dzień dobry,

Niestety nie widzimy Pani maili u nas na skrzynce. Prosimy o ponowne przesłanie wiadomości bezpośrednio na adres mailowy relacji inwestorskich – ir@cdprojekt.com

Pozdrawiam
    Donata Popławska

Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.