Lista pytań do zarządu

• testor
    Uczestnik

Przeczytalem gdzies w sieci plotke, ktora glosi ze Wasz wydawca u USA prowadzi z Wami rozmowy na temat produkcji gry/gier w komiksowo-filmowym uniwersum. Czy moge prosic o komentarz w tej sprawie?

Dzień dobry,

zgodnie z tym co wielokrotnie pisaliśmy, nie komentujemy plotek.

Pozdrawiam,
    Katarzyna Szulc

Pani Katarzyno – Przepraszam, być może moje przecieki nie dotyczyły gry, a właśnie współpracy Netflix-a z Platige Image. Tak to bywa z przeciekami.
    Jednak po tym newsie dotyczącym serialu nasuwa mi się pytanie – Czy Państwo jako właściciel praw do marki The Witcher będziecie w jakiś sposób w ten temat zaangażowani? Czy udostępnicie markę? Wszak wiemy, że ściśle współpracujęcie Państwo z Tomkiem Bagińskim i wg fanów ta współpraca jest raczej korzystna dla obu stron.

Fabiensaber
    Uczestnik

Przeczytalem gdzies w sieci plotke, ktora glosi ze Wasz wydawca u USA prowadzi z Wami rozmowy na temat produkcji gry/gier w komiksowo-filmowym uniwersum. Czy moge prosic o komentarz w tej sprawie?

Dzień dobry,

Pozdrawiam,
    Katarzyna Szulc

Pani Katarzyno – Przepraszam, być może moje przecieki nie dotyczyły gry, a właśnie współpracy Netflix-a z Platige Image. Tak to bywa z przeciekami.
    Jednak po tym newsie dotyczącym serialu nasuwa mi się pytanie – Czy Państwo jako właściciel praw do marki The Witcher będziecie w jakiś sposób w ten temat zaangażowani? Czy udostępnicie markę? Wszak wiemy, że ściśle współpracujęcie Państwo z Tomkiem Bagińskim i wg fanów ta współpraca jest raczej korzystna dla obu stron.

Fabiensaber
    Uczestnik

….a szczególnie udzielenie nazwy witcher do celów promocyjnych waszych gier

Fabiensaber
    Uczestnik

Kiedy uzyskamy jakiekolwiek informacje na temat misji single playerowych. TO ważna i kluczowa kwestia dla graczy i dla inwestorów.

testor
    Uczestnik

Prosze o komentarz dotyczacy wyboru Animatora Emitenta.

Czy przymierzaja sie Panstwo do skupu?

A moze macie Panstwo szanse na wejscie do WIG20 i macie zamiar zwiekszyc wolumeny dzienne?

• Odpowiedź została zmieniona 2 lata, 1 miesiąc temu przez  testor.
    Katarzyna_Szulc_IR
    CD PROJEKT Moderator

informacje na temat misji single playerowych. TO ważna i kluczowa kwestia dla graczy i dla inwestorów.

Dzień dobry,

nie podaliśmy jeszcze żadnych terminów – obecnie skupiamy się na ruszającej już 24 maja Otwartej Becie GWINTa i rozgrywkach wieloosobowych.

Pozdrawiam,
    Katarzyna Szulc

Karolina Gnaś
    CD PROJEKT Moderator

Dzień dobry,

Pozdrawiam,
    Katarzyna Szulc

Dzień dobry,

prawa do eksploatacji marki Wiedźmin/the Witcher które posiadamy, nie obejmują praw do produkcji serialu/filmu, dlatego CD PROJEKT nie jest zaangażowany w tworzenie powstającego serialu.

Ponadto, jakiś czas temu uporządkowaliśmy temat praw do korzystania ze znaku towarowego The Witcher, a także innych znaków towarowych związanych z uniwersum Wiedźmina, pozostawiając sobie prawo do korzystania z tych znaków w takim zakresie, w jakim dysponujemy prawami autorskimi do powieści i opowiadań o Geralcie z Rivii.

Życzymy temu projektowi jak najlepiej i nie możemy doczekać się momentu, kiedy zobaczymy serial na Netflixie.

pozdrawiam,
    Karolina

testor
    Uczestnik

Dzień dobry,

Pozdrawiam,
    Katarzyna Szulc

Dzień dobry,

prawa do eksploatacji marki Wiedźmin/the Witcher które posiadamy, nie obejmują praw do produkcji serialu/filmu, dlatego CD PROJEKT nie jest zaangażowany w tworzenie powstającego serialu.

Ponadto, jakiś czas temu uporządkowaliśmy temat praw do korzystania ze znaku towarowego The Witcher, a także innych znaków towarowych związanych z uniwersum Wiedźmina, pozostawiając sobie prawo do korzystania z tych znaków w takim zakresie, w jakim dysponujemy prawami autorskimi do powieści i opowiadań o Geralcie z Rivii.

Życzymy temu projektowi jak najlepiej i nie możemy doczekać się momentu, kiedy zobaczymy serial na Netflixie.

pozdrawiam,
    Karolina

Oczywiście, to wiemy od dawna – Zastanawia mnie jednak to czy twórcy serialu będą chcieli skorzystać z Waszej pracy (wizerunki bohaterów; potworów, nazwa, świat, muzyka itp) i doświadczenia Waszych ludzi – Wszak jesteście w tym świecie dosyć mocno, od dawna i wykreowaliście Wiedźmina w postaci powiedzmy realnej, nie książkowej – Co za tym idzie, miliony fanów na świecie mogą oczekiwać po serialu zbliżonych doznań do gry i wg mnie w Waszym interesie jest, żeby było vice versa. No i oczywiście podobnej jakości produkcji, bo nie wiem czy serial będzie w stanie się zbliżyć jakością narracji do Waszej gry. Wszak po co wyważać otwarte drzwi?

Niestety wiemy też jakim człowiekiem okazał się Pan Sapkowski i wcale by mnie nie zdziwiło, gdybyście nie chcieli z nim współpracować.

Również gratuluję Tomkowi Bagińskiemu świetnego kroku biznesowego i życzę dużo frajdy przy produkcji. Liczę na to, że Wiedzmin będzie dla netfliksa tym, czym GoT jest dla ejdzbio.

Fabiensaber
    Uczestnik

czy w związku z jutrzejszymi wynikami planowane jest jakieś omówienie wyników? Jakiś czat z inwestorami?

Katarzyna_Szulc_IR
    CD PROJEKT Moderator

czy w związku z jutrzejszymi wynikami planowane jest jakieś omówienie wyników? Jakiś czat z inwestorami?

Dzień dobry,

zgodnie z dotychczasową praktyką, przy okazji publikacji wyników kwartalnych organizujemy telekonferencję skierowaną do analityków i zarządzających. Zapis telekonferencji zamieścimy oczywiście na naszej stronie korporacyjnej. Jutro planujemy też opublikować komentarz Wiceprezesa ds. finansowych, Piotra Nielubowicza do wyników Grupy Kapitałowej CD PROJEKT za 1 kw. 2017 r.

Pozdrawiam,
    Katarzyna Szulc

testor
    Uczestnik

Proszę o odpowiedź:

Czy wybieracie się Państwo do Indianapolis na targi GEN CON 50?

Katarzyna_Szulc_IR
    CD PROJEKT Moderator

Dzień dobry,

nie wybieramy się do Indianapolis.

Pozdrowienia,
    Katarzyna Szulc

Fabiensaber
    Uczestnik

Witam
    Czy w wersji mobilnej planujecie układ kart zbliżony do zamieszczonego na poniższym linku?
    https://cdn.dribbble.com/users/1102232/screenshots/3531760/gwent-unoffical-mobile-ui-800x600_1x.png

Maciej
    Uczestnik

Fabiensaber: Skoro firma do tej pory nie potwierdzała wcale wersji mobilnej, to jak możesz oczekiwać odpowiedzi na tak swoje pytanie ? Litości…

Fabiensaber
    Uczestnik

Fabiensaber: Skoro firma do tej pory nie potwierdzała wcale wersji mobilnej, to jak możesz oczekiwać odpowiedzi na tak swoje pytanie ? Litości…

To że się nie przyznają to inna kwestia.
    Nie po to Pan Iwiński na jednej z konferencji omawiał strukturę rynku gier i jasno sugerował, że chcą wejść na te najbardziej znaczące, a najbardziej znaczącym na omawianych przez niego diagramach był rynek mobilny.
    Nie po to storzyli grę wzorem Blizarda na silniku Unix który łatwo można zaaranżować na urządzenia mobilne.
    Nie po to zatrudniają ludzi do programowania w języku Unix gdzie w ogłoszeniach o pracę jest jasno powiedziane o projektowaniu gier na urządzenia mobilne.
    Już teraz możesz grać na urządzeniach mobilnych np po zainstalowaniu aplikacji REMOTR na komputerze i na telefonie i dobrze się w to gra. Nie napisze że bardzo dobrze bo to byłoby przesadą, ale propozycja z linka który zamieściłem powyżej moim zdaniem i wielu innych jest najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o układ na telefony. Jeśli idzie o telewizory na androidzie (rynek rosnący) czy tablety to gra Gwint nie wymaga prawie żadnych zmian co do tego, co dziś widać na PC i na konsolach. Ale dopracowanie skalowania i odpowiedni układ na telefonach tak, aby dobrze się w to grało wymaga trochę czasu.

Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.