Lista pytań do zarządu

• Inventer89Inventer89
    Uczestnik

Trochę późno, ale gratuluję wyników Wiedźmina 3 i dodatku. Przyznaję, że mają Państwo niemały problem. Z jednej strony są naciski na Wiedźmina 4 (bo dlaczego taka świetna i wyjątkowa historia miałaby się skończyć?), z drugiej jest obawa żeby nie przerodziło się to w serial typu Assassin’s Creed.

1. Jeszcze przed premierą gry ucięto spekulacje na temat multiplayera. Dane Rockstara pokazują, że GTA Online, która nie jest zbyt natarczywa jeśli chodzi o mikropłatności, a daje zyski i przedłuża żywotność gry. Czy może jednak jest szansa na multiplayer w trójce? Zapewne niejeden gracz chętnie zgrałby ekipię i wspólnie ze znajomymi zapolował na hordę potworów czy np. odparł oblężenie wioski przez potwory (takie wspólne misje na wzór napadów w GTA V – ilość potworów zależna od liczby osób w grze) lub po prostu stoczył z kolegą pojedynek na miecze (może wraz z sekundantami?). Możnaby w miarę możliwości zapodać jakiś skromny edytor postaci tak by np. stworzyć żeńską postać.

2. Druga sprawa jest związana trochę z CDP.pl (idą w dobrą stronę, ale jednak przydałoby się więcej inwencji) – analizuję trochę ich ofertę i zastanawiam się dlaczego tak mało mają edycji kolekcjonerskich. Kto decyduje w jakiej wersji trafia gra na rynek? Dystrybutor czy producent? Bodajże gram.pl (niebędąca dystrybutorem gry) wraz z premierowym Wiedźminem 3 dodawało breloczek czy jakiś niewielki medalion (inny niż w ofercie CDP.pl). Takie dodatki cieszą graczy, a w CDP.pl tylko niewielka liczba tytułów jest dostępna w wersji innej niż podstawowej. EA w Polsce jest wydawana bardzo ubogo: pudełko+płyta z grą (sam jako właściciel czołowego portalu o jednej z serii gier EA nad tym ubolewam), a możnaby uatrakcyjnić wnętrze (i przy okazji podnieść cenę i więcej zarobić, jeśli produkt będzie na wyłączność). No i można w przyszłości spróbować przejąć polską dystrybucję (w ramach większego zaangażowania na rynku).

3. Koniec Battle Arena – czy możemy się dowiedzieć jakie były przyczyny wycofania gry? Czy raczej pozostanie to w studiu i będzie wzbogacać doświadczenie (z nieszczęśliwym finałem, ale jednak zwiększy doświadczenie).

4. Filmowy Wiedźmin – jeśli by szukali w Polsce, to może Tomasz Kot? http://bi.gazeta.pl/im/1d/70/10/z17239325Q,Tomasz-Kot.jpg vs http://obywatelhd.pl/wp-content/uploads/2015/01/Witcher-3.jpg 🙂 Grając prof. Religę pokazał, że to bardzo dobry aktor.

Maciej
    Uczestnik

Inventer: CDP.PL juz od dawna nie jest czescia CD Projekt.

Praw do filmu CDR tez nie posiada.

Inventer89Inventer89
    Uczestnik
    Maciej napisał:
    Inventer: CDP.PL juz od dawna nie jest czescia CD Projekt.

Praw do filmu CDR tez nie posiada.

Wiem, dlatego zadaję pytanie na temat możliwości jakimi dysponują (lub nie) dystrybutorzy, a nie czy CDP.pl to wprowadzi 🙂

Marcin13
    Uczestnik

Witam,

Chciałbym zapytać, czy 10 marca, podczas ogłoszenia wyników za 2015 rok będzie możliwość uczestnictwa w wydarzeniu na miejscu, czy też pozostaje jedynie opcja śledzenia konferencji na stronie internetowej. Jeżeli ma to jakieś znaczenie – jestem posiadaczem akcji spółki.

Pozdrawiam

Katarzyna_Szulc_IR
    CD PROJEKT Moderator
    Marcin13 napisał:
    Witam,

Chciałbym zapytać, czy 10 marca, podczas ogłoszenia wyników za 2015 rok będzie możliwość uczestnictwa w wydarzeniu na miejscu, czy też pozostaje jedynie opcja śledzenia konferencji na stronie internetowej. Jeżeli ma to jakieś znaczenie – jestem posiadaczem akcji spółki.

Pozdrawiam

Marcin13,

10 marca organizujemy spotkanie dla analityków domów maklerskich i przedstawicieli inwestorów instytucjonalnych. Niestety z powodu ograniczeń logistycznych, nie jesteśmy w stanie zaprosić na nie wszystkich zainteresowanych.

Zapraszam Pana do obejrzenia transmisji konferencji wynikowej na żywo w Internecie pod linkiem:

http://platforma.livingmedia.pl/cdprojekt/160218001/

Dodatkowo, specjalnie dla akcjonariuszy i inwestorów indywidualnych, organizujemy czat z przedstawicielami Zarządu.

Czat odbędzie się 10 marca br. o godz. 15:00:

http://www.stockwatch.pl/czat-inwestorow-gieldowych/adam-kicinski-i-piotr-nielubowicz—czlonkowie-zarzadu-cd-projekt-sa,162

Pozdrawiam,

Katarzyna Szulc

testor
    Uczestnik

1.Czy wydanie CP2077 jest powiązane z oficjalnym ukazaniem się w sprzedaży gogli VR od producentów konsol?

2.Czy mniejsze tytuły będą związane z funkcjonalnością multiplayer?

3.Czy zamierzacie wprowadzić model F2P w jakimkolwiek produkcie CDP?

4.Czy studia Warszawa i Kraków będą rozbudowywane o zespoły produkcyjne czy też będzie tworzony dział w innym miejscu?

5.Kiedy pojawi się wersja hiszpańska/portugalska GOG-a? Czy planujecie wersję chińską skoro chcecie profilować się na ten rynek co wynika z konferencji?

6.Jaka kwota może zostać przeznaczona na skup akcji? W jakim terminie jest on planowany?

7.Czy gra, która nie jest produktem CDR, a ma pojawić się w GOG-pochodzi od polskiego studia? Czy ma to być może Sniper 3 lub Dying Light?

8.Czy planujecie przejęcia branżowe w celu pozyskania pracowników w latach 2016-2021?

9.Czy w latach 2016-2021 dopuszczacie możliwość dywidendy?

10.Jaką część zysków (orientacyjnie) spółka planuje przeznaczyć na buy-back?

11.Proszę o informacje, czy mają Panowie jakiekolwiek informacje o powodach Pana Marcina Iwińskiego do pozbywania się akcji. Czy pozostała część zarządu jest w ewentualnym sporze z w/w członkiem. Z tego co się orientuję to nie podpisał on porozumienia o niezbywaniu akcji spółki.

12.Proszę o podsumowanie/usystematyzowanie ilości produkcji, nad którymi spółka będzie pracować w latach 2016-2021.

13.Czy buy-back będzie jednostkowy czy też prowadzony w trakcie całego okresu obowiązywania nowej strategii?

14.Co planujecie Panowie pokazać na E3? Czy to będzie tylko focus na Wiedzmina czy także pojawi się tam jedna/kilka nowych produkcji studia?

15.Czy po niezbyt ciepło przyjętej grze mobilnej będziecie starać się o produkt mobilny?

Jeśli tak to czy ma być on osobnym bytem czy też stanowić wsparcie dla jednego z brandów AAA?

16.Czy pojawią się mody do W3 na konsolach? Byłoby to swego rodzaju wydarzenie przełomowe, gdyż scena modderska praktycznie istnieje tylko na PC.

17.Podczas Q&A na konferencji padło pytanie o produkcję filmową związaną z W3 po czym na twarzy Pana Adama widać było małe zakłopotanie. Czy mogą Panowie udzielić informacji o współpracy/udostępnieniu firmom trzecimi licencji Witcher-a?

18.Proszę o odpowiedź co dzieje się w kwestii odszkodowania od Skarbu Państwa.

19.Proszę na zakończenie o jedną informację prowzrostową, której jeszcze dziś nie usłyszeliśmy, a pozwoli przekonać akcjonariuszy do zwiększania ilości akcji CDP w swoich portfelach.

Pozdrawiam

T.

Inventer89Inventer89
    Uczestnik

A jakbyś tak ponumerował pytania, t byłoby się lepiej do nich odnieść?

Znowu to pytanie o zbycie akcj – poszukaj parę stron wstecz – masz tam wyjaśnione, że to nad dom.

Nie będzie dywidendy w najbliższych latach. To już było poruszane, więc myślę że do 2021 nie ma co liczyć na ani jedną dywidendę. Ale spokojnie, pozostałe projekty spółki na pewno podniosą wycenę akcji, więc jak masz akcje, to na pewno jeszcze zarobisz.

Ostatnie pytanie… CDP nie zamierza się sprzedać i celem w najbliższych latach jest TOP3 największych producentów gier komputerowych – wystarczy?

testor
    Uczestnik

Prosisz i masz. Nie spinaj się – Przyklejałem na szybko z czatu na stockwatchu z nadzieją na odpowiedzi.

Niestety pytania na czacie wyglądały na `dobrze` wyselekcjonowane, unikające trudnych odpowiedzi i od stałych agitatorów, jak Sinhue, który w innym wątku na forum prawie osiągnął orgazm pisząc o tej wspaniałej spółce.

szkolaakcjiszkolaakcji
    Uczestnik
    testor napisał:
    Niestety pytania na czacie wyglądały na `dobrze` wyselekcjonowane, unikające trudnych odpowiedzi i od stałych agitatorów

Moim osobistym zdaniem Twoje pytania po prostu dotykały zbyt strzeżonych tajemnic, a na niektóre pojawiły się odpowiedzi podczas samej konferencji:

1. Cyberpunk jest w przedprodukcji, a samo wprowadzenie Cyberpunka do VR nie jest aż tak dużym wyzwaniem technologicznym(a przynajmniej tak wynikało z tego, co mówił Pan Adam).

2. Ze sprawozdania zarządu zrozumiałem(nie mam raportu pod ręką), że infrastruktura GOG.com ma być przygotowana na premierę gry z CDR w tym roku. Sugeruje to, że może to być Gwint on-line, czy coś takiego. Na pewno nie będzie to MOBA, bo przecież gra ma być `z nowego obszaru`, a MOBA już w wydaniu CDR była.

3. Pytanie według mnie zbyt dotykające dalekosiężnym planów – stąd brak odpowiedzi.

4. Na konferencji sam zapytałem o nowy budynek biura, na co Pan Adam odpowiedział, że jest to sprawa siódmiorzędna:-)

5. Problem z Chinami jest taki, że Chińczycy omijają blokady regionalne i w jakiś sposób kupują gry `na zachodzie`. A dalsze wersje językowe? Zobacz, który kraj ma największy udział w sprzedaży i nie ma jednocześnie swojej wersji językowej:-) Podejrzewam, że chociaż jedna wersja językowa zostanie w tym roku uruchomiona.

6. Ramy czasowe i kwotowe mają być bardzo szerokie, a sam skup ma być nie jednorazowym wydarzeniem, a długim procesem. Było to poruszane na konferencji.

7.Nie wolno takich rzeczy ujawniać, bo zapewne nie wszystko jest gotowe, a producent tejże gry pewnie ma podpisane inne umowy – nie oczekuj więc odpowiedzi na to pytanie i nie prezentuj z tego powodu roszczeniowej postawy.

8.Pan Adam Badowski na konferencji powiedział, że wolą zatrudniać bezpośrednio. Poza tym celem studia jest zbudowanie 4 zespołów produkcyjnych – dwa do dużych gier i dwa do małych – w mojej opinii nie ma tutaj miejsca na `zakup`. Poza tym CDR w przeszłości sparzył się na przejęciu studia.

9.Wyraźnie było powiedziane, że będzie skup, a nie dywidenda, więc to pytanie wynika z Twojego niedopatrzenia.

10. Nie było to powiedziane na konferencji, ale osobiście podejrzewam, że kwota poniżej solidnych kilkunastu milionów złotych, nie ma większego sensu.

11. Nie mam pojęcia.

12. Patrz w plany studia na lata 2016-2021. Jest tam: Cyberpunk, gra RPG AAA, mniejsza gra w tym roku. Również pytanie niepotrzebne.

13. patrz wyżej.

14. Patrz zapis z czatu na stockwatch.

15. Pytanie zbyt dotykające konkretnych planów – nie oczekuj odpowiedzi.

16. Nie było o tym mowy i przyznam, że to Twoje najciekawsze pytanie. Jeśli prezes nie odpowiedział, to zapewne się na tą kwestią nie zastanawiał:-)

17. Nie oczekuj, że CDR powie Ci, że toczą rozmowy z kimkolwiek – to po protu sprawa firmy i dopiero powiedzą, gdy będzie to coś pewnego. Film o Wiedźminie robi Tomek Bagiński.

18. Nic się nie dzieje – przeciąga się i tyle:-) Sam osobiście nawet sobie tym nerwów nie zajmuję:-)

19. Firma jest od dostarczania dobrych produktów i zarabiania na nich, a nie od spełniania życzeń osób, które kupiły akcje. Dla mnie najważniejszą informacją, która bezpośrednio wpłynęła na to, że akcji jeszcze dokupię, jest plan skupu akcji własnych.

Na koniec dodam, że nie jestem osobą związaną ze spółką – po prostu mam akcje od wielu lat i staram się śledzić wszelkie informacje na temat spółki. Po prostu – mam mało spółek w portfelu, co pomaga mi robić research dość dokładnie.

testor
    Uczestnik
    szkolaakcji napisał:
    testor napisał:
    Niestety pytania na czacie wyglądały na `dobrze` wyselekcjonowane, unikające trudnych odpowiedzi i od stałych agitatorów

Moim osobistym zdaniem Twoje pytania po prostu dotykały zbyt strzeżonych tajemnic, a na niektóre pojawiły się odpowiedzi podczas samej konferencji:

1. Cyberpunk jest w przedprodukcji, a samo wprowadzenie Cyberpunka do VR nie jest aż tak dużym wyzwaniem technologicznym(a przynajmniej tak wynikało z tego, co mówił Pan Adam).

2. Ze sprawozdania zarządu zrozumiałem(nie mam raportu pod ręką), że infrastruktura GOG.com ma być przygotowana na premierę gry z CDR w tym roku. Sugeruje to, że może to być Gwint on-line, czy coś takiego. Na pewno nie będzie to MOBA, bo przecież gra ma być `z nowego obszaru`, a MOBA już w wydaniu CDR była.

3. Pytanie według mnie zbyt dotykające dalekosiężnym planów – stąd brak odpowiedzi.

4. Na konferencji sam zapytałem o nowy budynek biura, na co Pan Adam odpowiedział, że jest to sprawa siódmiorzędna:-)

5. Problem z Chinami jest taki, że Chińczycy omijają blokady regionalne i w jakiś sposób kupują gry `na zachodzie`. A dalsze wersje językowe? Zobacz, który kraj ma największy udział w sprzedaży i nie ma jednocześnie swojej wersji językowej:-) Podejrzewam, że chociaż jedna wersja językowa zostanie w tym roku uruchomiona.

6. Ramy czasowe i kwotowe mają być bardzo szerokie, a sam skup ma być nie jednorazowym wydarzeniem, a długim procesem. Było to poruszane na konferencji.

7.Nie wolno takich rzeczy ujawniać, bo zapewne nie wszystko jest gotowe, a producent tejże gry pewnie ma podpisane inne umowy – nie oczekuj więc odpowiedzi na to pytanie i nie prezentuj z tego powodu roszczeniowej postawy.

8.Pan Adam Badowski na konferencji powiedział, że wolą zatrudniać bezpośrednio. Poza tym celem studia jest zbudowanie 4 zespołów produkcyjnych – dwa do dużych gier i dwa do małych – w mojej opinii nie ma tutaj miejsca na `zakup`. Poza tym CDR w przeszłości sparzył się na przejęciu studia.

9.Wyraźnie było powiedziane, że będzie skup, a nie dywidenda, więc to pytanie wynika z Twojego niedopatrzenia.

10. Nie było to powiedziane na konferencji, ale osobiście podejrzewam, że kwota poniżej solidnych kilkunastu milionów złotych, nie ma większego sensu.

11. Nie mam pojęcia.

12. Patrz w plany studia na lata 2016-2021. Jest tam: Cyberpunk, gra RPG AAA, mniejsza gra w tym roku. Również pytanie niepotrzebne.

13. patrz wyżej.

14. Patrz zapis z czatu na stockwatch.

15. Pytanie zbyt dotykające konkretnych planów – nie oczekuj odpowiedzi.

16. Nie było o tym mowy i przyznam, że to Twoje najciekawsze pytanie. Jeśli prezes nie odpowiedział, to zapewne się na tą kwestią nie zastanawiał:-)

17. Nie oczekuj, że CDR powie Ci, że toczą rozmowy z kimkolwiek – to po protu sprawa firmy i dopiero powiedzą, gdy będzie to coś pewnego. Film o Wiedźminie robi Tomek Bagiński.

18. Nic się nie dzieje – przeciąga się i tyle:-) Sam osobiście nawet sobie tym nerwów nie zajmuję:-)

19. Firma jest od dostarczania dobrych produktów i zarabiania na nich, a nie od spełniania życzeń osób, które kupiły akcje. Dla mnie najważniejszą informacją, która bezpośrednio wpłynęła na to, że akcji jeszcze dokupię, jest plan skupu akcji własnych.

Na koniec dodam, że nie jestem osobą związaną ze spółką – po prostu mam akcje od wielu lat i staram się śledzić wszelkie informacje na temat spółki. Po prostu – mam mało spółek w portfelu, co pomaga mi robić research dość dokładnie.

Nie wiem czy znasz takie przypowiedzenie, że `nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.`

Może więc usuń swój post i daj odpowiedzieć adresatowi?

szkolaakcjiszkolaakcji
    Uczestnik
    testor napisał:
    Nie wiem czy znasz takie przypowiedzenie, że `nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.`

Może więc usuń swój post i daj odpowiedzieć adresatowi?

Chciałem odciążyć moderatorów, ale widzę zerową wdzięczność z Twojej strony.

Nie licz na więcej informacji, niż wrzuciłem – spółka i tak odpowiada na mnóstwo pytań.

greenthumb
    Uczestnik
    testor napisał:
    Niestety pytania na czacie wyglądały na `dobrze` wyselekcjonowane, unikające trudnych odpowiedzi i od stałych agitatorów, jak Sinhue, który w innym wątku na forum prawie osiągnął orgazm pisząc o tej wspaniałej spółce.

Może trochę więcej szacunku dla innych osób i całej spółki. Po Twoim tonie wypowiedzi odnosi się wrażenie, że oczekujesz wdzięczności ze strony spółki za posiadanie jej akcji i dostępu do tajemnic handlowych. Nie bardzo rozumiem pretensje o sposób i jakość komunikacji, bo i tak ujawnili dużo, a jeszcze więcej między wierszami przy wielu okazjach (polecam np. wywiad z p. Marcinem Iwińskim na Woodstocku czy artykuły w Eurogamerze). Spółki na GPW z taką otwartością na inwestorów indywidualnych można spokojnie policzyć na palcach jednej ręki.

Przy okazji mam pytanie do spółki, czy będzie dostępny zapis z czwartkowej konferencji wynikowej?

Karolina_Gnaś_IRKarolina_Gnaś_IR
    CD PROJEKT Moderator
    greenthumb napisał:
    [

Przy okazji mam pytanie do spółki, czy będzie dostępny zapis z czwartkowej konferencji wynikowej?

Poniżej wklejam linki VoD z zapisem konferencji:

PL: http://platforma.livingmedia.pl/cdprojekt/160313002/

EN: http://platforma.livingmedia.pl/cdprojekt/160313001/

CD PROJEKT Moderator
    testor napisał:
    1.Czy wydanie CP2077 jest powiązane z oficjalnym ukazaniem się w sprzedaży gogli VR od producentów konsol?

Pozdrawiam

T.

część 1/3

Zanim przejdę do odpowiadania na poszczególne pytania chciałabym przypomnieć, że mimo naszych chęci nie możemy odpowiadać na wszystkie pytania. Część informacji objęta jest tajemnicą handlową pomiędzy nami, a naszymi partnerami, na inne nie odpowiadamy ze względu na ochronę naszej konkurencyjności, jeszcze inne podlegają stosownym przepisom (m.in. rozporządzeniu o informacjach bieżących i okresowych) w związku z naszą obecnością na GPW.

Nie.

3.Czy zamierzacie wprowadzić model F2P w jakimkolwiek produkcie CDP?

Jest za wcześnie aby rozmawiać o cenach lub nawet polityce cenowej produktów które nie zostały jeszcze konkretnie ogłoszone.

4.Czy studia Warszawa i Kraków będą rozbudowywane o zespoły produkcyjne czy też będzie tworzony dział w innym miejscu?

W tej chwili nie planujemy tworzyć zespołów produkcyjnych w innych miejscach niż Warszawa czy Kraków. Rozbudowując zespoły developerskie zależy nam na zachowaniu naszej kultury organizacyjnej oraz jakości tworzonych gier. Lokalizacja biur w wyłącznie dwóch miejscach w Polsce gwarantuje nam utrzymanie tych wartości na satysfakcjonującym nas poziomie.

5.Kiedy pojawi się wersja hiszpańska/portugalska GOG-a? Czy planujecie wersję chińską skoro chcecie profilować się na ten rynek co wynika z konferencji?

GOG do końca tego roku chce otworzyć swoją platformę w kolejnych wersjach językowych – nie podawaliśmy jeszcze jakie to będą wersje językowe.

6.Jaka kwota może zostać przeznaczona na skup akcji? W jakim terminie jest on planowany?

Ostateczna decyzja w tym zakresie należy do Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy. Zarząd w stosownym czasie opublikuje propozycje projektów uchwał z tym związanych.

7.Czy gra, która nie jest produktem CDR, a ma pojawić się w GOG-pochodzi od polskiego studia? Czy ma to być może Sniper 3 lub Dying Light?

W ofercie mamy produkty ponad 300 partnerów i w tej kwestii jesteśmy w trakcie rozmów z różnymi developerami/wydawcami. Pisząc o premierze na GOG-u nie mieliśmy na myśli żadnego z wymienionych przez Pana tytułów.

8.Czy planujecie przejęcia branżowe w celu pozyskania pracowników w latach 2016-2021?

Nie jesteśmy fanami przejęć. Postawiliśmy na wewnętrzny dział rekrutacji, w którym mamy nie tylko specjalistów od poszukiwania pracowników, ale też ludzi, którzy odpowiadają za relokację pracowników z zagranicy do Warszawy czy Krakowa.

CD PROJEKT Moderator

część 2/3

Nie jesteśmy fanami przejęć. Postawiliśmy na wewnętrzny dział rekrutacji, w którym mamy nie tylko specjalistów od poszukiwania pracowników, ale też ludzi, którzy odpowiadają za relokację pracowników z zagranicy do Warszawy czy Krakowa.

10.Jaką część zysków (orientacyjnie) spółka planuje przeznaczyć na buy-back?

Dotychczas nie publikowaliśmy informacji w tym zakresie. Ewentualna informacja wymagałaby formy raportu bieżącego.

11.Proszę o informacje, czy mają Panowie jakiekolwiek informacje o powodach Pana Marcina Iwińskiego do pozbywania się akcji. Czy pozostała część zarządu jest w ewentualnym sporze z w/w członkiem. Z tego co się orientuję to nie podpisał on porozumienia o niezbywaniu akcji spółki.

Pomiędzy członkami Zarządu nie ma konfliktu. Panowie na co dzień dzielą jedno biuro a Marcin wraz z Adamem i Piotrem siedzą w pracy wokół jednego stołu 😉 Zgodnie ze złożonym przez Marcina Iwińskiego oświadczeniem opublikowanym na tym forum przy okazji transakcji zbycia akcji: Przeprowadzona przeze mnie sprzedaż akcji nie miała związku ani z prowadzonym przez CD PROJEKT biznesem, ani kondycją finansową Spółki. Decyzja sprzedaży pakietu 607.501 akcji była podyktowana wyłącznie chęcią pozyskania finansowania na realizację moich prywatnych planów związanych z kupnem nieruchomości.

Jako Spółka nie mamy wiedzy o istnieniu jakiegokolwiek „porozumienia o niezbywaniu akcji spółki”. Po wspomnianej sprzedaży akcji zarówno Marcin Iwiński, Adam Kiciński, jak i Piotr Nielubowicz zobowiązali się do objęcia posiadanych akcji lock-upem ograniczającym zbywalność akcji na okres 180 dni licząc od dnia realizacji transakcji.

12.Proszę o podsumowanie/usystematyzowanie ilości produkcji, nad którymi spółka będzie pracować w latach 2016-2021.

Wszelkie informacje, na temat liczby i charakteru przyszłych produkcji zostały zawarte w opublikowanej strategii Spółki na lata 2016-2021, którą można przeczytać pod linkiem https://www.cdprojekt.com/pl/wp-content/uploads-pl/2016/04/strategy-pl-v2.pdf

13.Czy buy-back będzie jednostkowy czy też prowadzony w trakcie całego okresu obowiązywania nowej strategii?

Decyzje w tym zakresie należą do Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy. Zarząd w stosownym czasie opublikuje propozycje projektów uchwał z tym związanych

14.Co planujecie Panowie pokazać na E3? Czy to będzie tylko focus na Wiedzmina czy także pojawi się tam jedna/kilka nowych produkcji studia?

Nie ujawniamy naszych planów na E3 – stay tuned ;).

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.