Lista pytań do zarządu

• Kasia BiałousKasia Białous
    Uczestnik

W tej chwili utwory, które nie znalazły się na oficjalnej ścieżce dźwiękowej do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon nie są dostępne. Nie wykluczamy jednak możliwości udostępnienia ich w przyszłości.

Pozdrawiam,

Kasia

Игрим
    Uczestnik

Bardzo szkoda…

Игрим
    Uczestnik

Dzięki za odpowiedzi

Namex
    Uczestnik

Ja mam takie pytanko ogólne. W 2013 roku wyszedł ładny zwiastun rozgrywki z e3. Gra na dzień dzisiejszy wygląda zupełnie gorzej, niż to co było pokazane w tym filmiku.

Było to tłumaczone, owszem. Ale, ale.

Macie może ponad milion wczesnych zamówień. Zyski ze sprzedaży musiały być spore.

Więc jeśli już zarobiliście i nie musicie się śpieszyć, to rozumiem, że nie powinno być problemu w poprawieniu grafiki na PC.

I teraz pytanie.

Czy wyjdzie uaktualnienie do Wiedźmina 3 które przywróci poziom graficzny z tego prezentowanego w 2013 ?

Inventer89Inventer89
    Uczestnik

Mam prośbę do polityków, aby nie wtrącali nosa w CDRED i nie próbowali być ojcami i matkami sukcesu studia, zwłaszcza że jeszcze trwa proces ze Skarbem Państwa.

Wczoraj się wtrącili i dzisiaj kurs akcji dołuje.

Rob600
    Uczestnik

Witam, mam zasadnicze pytanie dla dużej liczby graczy:

Dlaczego nie wypuszczacie dema gry?

Z jednej strony tracicie klientów bo często komputery o parametrach niższych niż podajecie radzi sobie z grą w sposób satysfakcjonujący dla gracza, z drugiej strony komputery które spełniają minimalne wymaganie nie dają satysfakcji graczowi który liczył na więcej szczegółów gry itp.

Cześć graczy zrobi to co zwykle czyli ściągnie pirata przed zakupem i sprawdzi czy działa, będzie wielkie medialne HALLO że w Polsce szerzy się piractwo i wasze oburzenie, a pozostali zaryzykują lub odpuszczą zakup gry.

Pamiętajcie o nas waszych klientach bez superkomputerów w domu i nie dajcie nam się zniżyć do PIRACTWA!!

stenku
    Uczestnik

Dzień dobry,

Jak to możliwe, że ktoś sprzedaje na Allegro Wiedźmina 3 po 5,49 zł. (dostęp do konta stream)? Czy jest to w ogóle możliwe, żeby otrzymać grę w takiej cenie? A jeśli tak to, czy wpłynie to negatywnie na wynik finansowy spółki? Poniżej link:

http://allegro.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-all-dlc-pc-pl-automat-24-7-i5371320648.html

Rob600
    Uczestnik
    stenku napisał:
    Dzień dobry,

Jak to możliwe, że ktoś sprzedaje na Allegro Wiedźmina 3 po 5,49 zł. (dostęp do konta stream)? Czy jest to w ogóle możliwe, żeby otrzymać grę w takiej cenie? A jeśli tak to, czy wpłynie to negatywnie na wynik finansowy spółki? Poniżej link:

http://allegro.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-all-dlc-pc-pl-automat-24-7-i5371320648.html

Nie jest to gra na sprzedaż tylko kradzież, pracownicy Allegro zamykają takie aukcje, niestety w międzyczasie parę osób się natnie 🙁

Inventer89Inventer89
    Uczestnik
    Rob600 napisał:
    Witam, mam zasadnicze pytanie dla dużej liczby graczy:

Dlaczego nie wypuszczacie dema gry?

Z jednej strony tracicie klientów bo często komputery o parametrach niższych niż podajecie radzi sobie z grą w sposób satysfakcjonujący dla gracza, z drugiej strony komputery które spełniają minimalne wymaganie nie dają satysfakcji graczowi który liczył na więcej szczegółów gry itp.

Cześć graczy zrobi to co zwykle czyli ściągnie pirata przed zakupem i sprawdzi czy działa, będzie wielkie medialne HALLO że w Polsce szerzy się piractwo i wasze oburzenie, a pozostali zaryzykują lub odpuszczą zakup gry.

Pamiętajcie o nas waszych klientach bez superkomputerów w domu i nie dajcie nam się zniżyć do PIRACTWA!!

Wydanie dema w grze, w której jest jeden, otwarty świat jest dość kłopotliwe (ale nie niemożliwe) – bo co by tu ograniczać i w jaki sposób? Demo takie miałoby podobną objętość do pełnej gry, co ciągnie za sobą dodatkowe koszty. To nie jest Battlefield, gdzie wystarczy wyciąć większość map i można wypuszczać – tutaj by trzeba było jakoś to ograniczyć. GTA też nie wydaje dem i od lat sobie radzi 🙂 No i nie oszukujmy się, większość graczy ma komputery, które spełnią choćby najniższe wymagania. A jak ktoś jest fanem, to wygładzanie czy tekstury HD nie będą stanowiły priorytetu. Kwestia piractwa jest zawsze trudna. Nie usprawiedliwiałbym graczy, którzy piracą, bo nie ma dem. My, jako Polacy cały czas mamy mentalność, że wszystko powinno być za darmo. Nie wiem skąd to się bierze, przecież już całe pokolenie wychowało się w kapitalizmie. Kto ma kupić oryginał, ten kupi. Po to są minimalne wymagania podane, żeby było wiadomo na jakim sprzęcie gra pójdzie. Jak mam i3, a na pudełku jest minimum i5 to nie ma co na siłę próbować, po prostu nie pójdzie. Są też serwisy jak PCLab, które wczoraj zrobiły ogromny test ile klatek można mieć na jakiej grafice i jakim procesorze i można się zagłębić w te testy i już przed zakupem wiedzieć ile się będzie miało FPSów podczas gry.

Rob600
    Uczestnik

Inventer89 dzięki za odpowiedz ale czy chcesz mi powiedzieć że mając tylu wspaniałych programistów CDP nie jest w stanie zrobić prostego benchmark-u który wypisze na ekranie twój komputer wyświetli np. `max 30 fps` przy minimalnych ustawieniach grafiki??

Tarathelion
    Uczestnik

Tak przy okazji, przeglądałem sobie skonsolidowany raport za pierwszy kwartał 2015 ESPI i zauważyłem, że zawiera on małe błędy. Mianowicie, w tabelach – wybrane dane finansowe w porównaniach lat we wszystkich kolumnach widnieje ten sam okres. Co druga kolumna powinna dotyczyć poprzednich lat (jest 1015 zamiast 2014)

testor
    Uczestnik

Kookai napisał:

`Witam

Beda wam pieniadze wyciekal, a ze uwazam ze cenowo wiedzmin jest rozsadny napisze wam ku przestrodze.. Tysiace osob z zagranicy wlasnie sie chwala/dziela i kupuja wiedzmina przez GOG Ukrainski. Ustawiaja sobie przegladarke na ukraine i wchodza na GOG i tam gra kosztuje kolo $20 a dodatek chyba z $10… wiele osob czekalo zeby inni sprawdzili czy wersja ma angielski dubbing i czy bez problemu dziala.. ale na forach juz jest bardzo goraco…`

Proszę o informację jakie zostały w tej sprawie podjęte kroki, czy błąd został naprawiony oraz jak szacują Państwo straty/brak zysku związane ze swoim niedopatrzeniem.

Proszę o informację jaka ilość gier została sprzedana w ten sposób i jak to się ma do analiz sprzedaży przewidzianych na rynek UA.

seal6seal6
    Uczestnik

a co to koncert zyczen?

testor
    Uczestnik

Transparentność przyjacielu mojej kozy. Jeśli to prawda to CDR popełnił bardzo głupi błąd. Jako inwestor jestem ciekaw jak wyglądają straty z tego tytułu i czy ktoś personalnie odpowie za taki stan rzeczy, coby w przyszłości miejsca nie miały podobne zdarzenia.

hamrayhamray
    Uczestnik
    testor napisał:
    Kookai napisał:

`…Tysiace osob z zagranicy wlasnie sie chwala/dziela i kupuja wiedzmina przez GOG Ukrainski. Ustawiaja sobie przegladarke na ukraine i wchodza na GOG i tam gra kosztuje kolo $20 a dodatek chyba z $10…

Nie ma GOG’u ukraińskiego, podaj jakiś link że takie rzeczy się dzieją. Zresztą po co mi to.

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.