Gry – pomoc techniczna – przekierowanie

• Krzysztof
    Uczestnik

Właśnie kupiłem Euro Truck Simulator 2 Złota Edycja.Mam 2 klucze w pudełku.Żaden jednak niestety nie działa.Proszę o pomoc.

SinuheSinuhe
    Uczestnik

Witaj,

Najszybszą pomoc uzyskasz opisując problem tu http://pomoc.cdp.pl/anonymous_requests/new

Sinuhe

Skorpion7784
    Uczestnik

Ostatnio zakupiłem grę Total war Shogun 2:zmierzch samurajów. Po instalacji i pobieraniu postanowiłem odpalić grę ale z jakiegoś powodu gra się w ogóle nie uruchamia 🙁 . Próbowałem zmiany jezyku z Pl na Ang , sprawdzałem spójność plików, instalowałem i sciągałem gre od nowa po 3 razy i nic ;/ Zauważyłem tylko że w menedżerze zadań podczas próby uruchomienia gry uruchamia sie na 2 sec proces i wyłącza oraz że w bibliotece steam mam samo `Total War:Shogun 2` zamiast `Total War:Shogun 2 Zmierzch Samurajów`

Windows 7 profesional

Procesor: AMD Athlon(tm)II X4 640 Processor 3.00 GHz

6.00 gb RAM

64bitowy system

ekran 1920×1080

karta graf: NVIDIA GeForce GTX 460 SE

boorys1984
    Uczestnik

witam zakupiłem ostatnio 2 sztuki warhammer 40000 daf of war uniwersum platynowe wydanie w dodatku gry Wintter Assault brak części klucz w obu wydaniach gry co z tym mam teraz zrobić wydana kasa a gra nie działa

boorys1984
    Uczestnik

witam zakupiłem ostatnio 2 sztuki warhammer 40000 daf of war uniwersum platynowe wydanie w dodatku gry Wintter Assault brak części klucz w obu wydaniach gry co z tym mam teraz zrobić wydana kasa a gra nie działa gdzie znajdę mejla do biura obsługi

boorys1984
    Uczestnik

witam zakupiłem ostatnio 2 sztuki warhammer 40000 daf of war uniwersum platynowe wydanie w dodatku gry Wintter Assault crusade solulstrom brak części klucz w obu wydaniach gry co z tym mam teraz zrobić wydana kasa a gra nie działa

SinuheSinuhe
    Uczestnik

Witaj,

Zgłoś problem za pomocą formularza kontaktowego: http://pomoc.cdp.pl/anonymous_requests/new

Pozdrawiam,

Sinuhe

miczi
    Uczestnik

prosze o pomoc

jak wchodze w gre euro truck symulator 2 i jak wejde to przez chwila sie włącza a po chwili wyskakuje nie wysyłaj prosze o pomoc ?

Diegoxx
    Uczestnik

Witam serdecznie Pisałem do systemu zgłoszen ale nic 0 odpowiedzi

Rok temu kupiłem grę Monut&Blade WARBAND na allegro grałem wszystko okej Dzisiaj postanowiłem wrócic do gry Lecz jak instaluje pisze ze duplikat CDKey a konta mam 3 sprawdzałem i nic nie działa Co mam w tym wypadku robic ? Mam 3 konta na które sie logowalem i próbowałem zainstalowac grę lecz się nie udało bo duplikat a nie mam wiecej kont nie pamietam 🙁 Co mam robić pomocy

Kont Steam wiecej nie pamietam Tam dział obsługi nie pomaga mi wcale 0 Odpowiedzi Ostatnim ratunkiem jestescie wy Nie mam pojęcia co mam robić na steamie nawet wpisalem ten klucz produktu na jakis email poszło przypomnienie ale nie mam go na żadnych z mioch emaili które pamietam Co mam robić ?

Diegoxx
    Uczestnik

Tak rozumiem ale Nie mam pojęcia jak odzyskać to konto Skoro pamietam tylko 4 swoje emaile oraz nazwy kont więcej nie pamietam jakie konta steam zakładałem… i co mam robić w takiej sytuacji ? jak nie pamietam ani emaila ani konta ani nic

Wojman
    Uczestnik
    Diegoxx napisał:
    Tak rozumiem ale Nie mam pojęcia jak odzyskać to konto Skoro pamietam tylko 4 swoje emaile oraz nazwy kont więcej nie pamietam jakie konta steam zakładałem… i co mam robić w takiej sytuacji ? jak nie pamietam ani emaila ani konta ani nic

Ciężko pomóc w sytuacji, gdy nie masz żadnych danych o koncie. Jak sam mówisz kont na Steam posiadasz trzy, cztery, a może i więcej. Przede wszystkim zaloguj się na każde z posiadanych kont i sprawdź czy przypadkiem na którymś z nich w bibliotece gier nie masz tej produkcji. Jeżeli nie znajdziesz gry to niestety nie posiadając danych o koncie (e-mail, nazwa użytkownika) nie ma możliwości odzyskania gry. Nie można jej też zarejestrować na innym koncie Steam.

nikoks
    Uczestnik

Mam problem jak uruchamiam grę Dawn of war dark crusade to wyświetla mi komunikat : Błędy: Nie odnaleziono sterownika. Upewnij się ,że pakiet DirectX został poprawnie zainstalowany. Co mam robić??? P.S. instalowałem DirectX z płyty i tak nie działa.

marcin64585
    Uczestnik

nie mogę zarejestrować gry po wpisaniu wymaganego klucza wraca do tej samej komendy

marix
    Uczestnik

Proszę o pomoc w zainstalowaniu gry Total war medival 2. Podczas wgrywania gry pojawia się komunikat:

Grupa pliku:Files

Plik:D:/data2.cab

Błąd: Bład danych (CRC)

Instalacja przerywa sie w momencie:

C:/…/data/fmv/demo_mt2_campaign.bik

Mateusz

ma25
    Uczestnik

mam kupioną gre ale wogóle nie moge jej zainstalować robie wszystko co sie da i nic nic mi nie wyskakuje tak jak by tej plyty nie bylo

Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.