Gry – pomoc techniczna – przekierowanie

• kubak20
    Uczestnik

Witam mam problem niewiem jak i gdzie zarejestrowzć CoH tales of Valor pomóżcie

mysza
    Uczestnik

Witam! mój problem polega na tym, że powyższe gry, instalują się prawidłowo (windows 7 64) ale nie działają. patche instaluje tez prawidłowo. ustawiam zgodność oraz odpalam grę jako administrator i nic. trochę rozpaczam nad tym ponieważ to moje ulubione gry. Czy jest jeszcze jakaś szansa by w nie pograć? proszę o pomoc… 🙁

Warzoch
    Uczestnik

Hej !!!

To jest forum dla inwestorów – zadawanie różnych pytań zarządowi 🙂 Twój problem napisz na forum CDP.PL – https://cdp.pl/forum/forums/dyskusje-na-temat-serwisu-i-produktow-porady-opinie-ciekawostki-oceny

Napisz, na 100 % ci pomogą – panuje tam rewelacyjna atmosfera 🙂

Pozdrawiam !!!

grudnio
    Uczestnik

Witam.

Ze 2-3 lata temu zakupiłem grę Painkiller czarna edycja. Jest ona z extra klasyki. Zawiera ona instrukcję z niepełnym poradnikiem. W instrukcji jest napisane, że pełny poradnik z grą znajduje się na płycie. Niestety na płycie znajduje się to samo co w wersji papierowej, czyli niepełny poradnik :(. Moglibyście jakoś udostępnić pełną wersję poradnika, gdyż nie znalazłem nigdzie w internecie?

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam

przemekk912
    Uczestnik

(TEMAT: `Spolszczenie do Sudeki`)

Szukam juz od 30 minut spolszczenia do tej gry słyszalem że CD-Projekt planuje takie zrobić czy wie ktoś coś na ten temat?

DawidosPolski
    Uczestnik

TEMAT `medieval 2 total war`

Help! kiedy próbuje wejść w grę multiplayer online pisze że nieprawidłowy adres e-mail gracza, czy to znaczy że mój kod seryjny gry jest zdublowany ??

cius
    Uczestnik

nwm czy sie zajmujecie grami xbox 360 bo wczoraj kupilem gre F1 2012 chodzi i aktulizuje a tu nagel nie moze odczytaaaj aktulizacji ponownie wluz plyyte do napedu i prubowalem .Wylaczalem wlaczalem xbox i to samo sie wyswietla

KTO MI POMOZE

cius
    Uczestnik

Właśnie zakupiłem gre F1 2012 na xbox360 i wkładam plete aa mi wyswietla ///NIE MOŻNA ODCZYTAĆ AKTULIZACJI PONOWNIE WŁOŻ PŁYTE WŁOZYLEM I DALEJ NIC NIE WIEM CO ZROBIĆ

Może mi pomożecie

lysy
    Uczestnik

Temat: `operation flashpoint`

jak mam zagrac przez internet

? mam oryginalna gre

kuba123928
    Uczestnik

Witam kupiłem Wiedzmina 2 zabójców królów na pc i jak zainstalowałem gre to odpaliłem gre i musiałem pobierać 10GB.

Ale ja mam internet tylko 6GB i jak jest 6GB to nie idzie nie mam internetu co mam zrobić kolega powiedział że mam do CDPROJEKT napisać

Prosze o pomoc

MANIO
    Uczestnik

gothic 4 błąd przy włączaniu

Arcania.exe

1.1.0.1433

4cc66501

Vision90.dll

7.6.9.0

4bfe815c

c0000005

0003f57b

4c4

01ceada0f05a13eb

C:Program Files (x86)JoWooD Entertainment AGArcaniA – Gothic 4Arcania.exe

C:Program Files (x86)JoWooD Entertainment AGArcaniA – Gothic 4Vision90.dll

3759ca45-1994-11e3-b672-0025227cb6eb

Płyta główna M3A770DE , 6gb , Grafika 5750, WIN7 64BIT

wszystkie sterowniki mam nowe

SinuheSinuhe
    Uczestnik

Witaj,

Najszybszą i najbardziej kompetentną pomoc uzyskasz opisując problem tu http://pomoc.cdp.pl/home

Sinuhe

MANIO
    Uczestnik

kazali tutaj napisać

antywirus avast 8.0.1497.376

VC++ 10 razy instalkę robiłem

Problem może być związany z wersją VC++ zainstalowaną w systemie lub np. z uprawnieniami/ograniczonym dostępem do folderu Program Files

Skontaktuj się z działem pomocy technicznej w tej sprawie.

Daiman
    Uczestnik

Witam serdecznie mam problem z grą M&B Ogniem i Mieczem. Problem polega na pojawieniu się Blue Sreen’a podczas wczytywania gry.

xKambodzaninx
    Uczestnik

TEMAT: Medieval2 i NAT

Kiedy włączam tryb Wielu Graczy i chce wejść na serwer pisze mi ”Połączenie przez NAT nieudane”.Bardzo proszę o pomoc

Co mam zrobić?

Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.