Gry – pomoc techniczna – przekierowanie

• sopia931
    Uczestnik

Mam problem z kodem aktywacyjnym do gry project cars 2 może ktoś pomóc??? jest nie wyrażny

• Odpowiedź została zmieniona 7 miesięcy, 1 tydzień temu przez sopia931.
    Dominik262
    Uczestnik

Witam

Kupiłem grę Empire total war . Mam klucz do wpisania . Aby to zrobić muszę wejść na strone: http://www.cdprojekt.pl/rejestracja . Niestety strony tejże nie chce mi znaleźć. Pytanie jak to teraz aktywować ? Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

Pomocyy12231123213132
    Uczestnik

Dzień dobry mam problem z grą dla brata “Gdzie jest nemo?” przy włączeniu cały czas pojawia sie czarny ekran, zresetowałem laptop dalej to samo nie wiem co robic

JacksonMillerrJacksonMillerr
    Uczestnik

Spróbuj zainstalować sterowniki

Biafra83
    Uczestnik

Witam serdecznie. Mam pewien problem 2 dni temu kupiłem i zainstalowałem cyberpunk 2077 na pc. Do tej pory gra chodziła płynnie bez żadnych problemów skończyłem samouczek i pierwszą misję. Dziś jak odpaliłem grę nie da się grać kiedy przesuwam myszkę kursor zacina się i przeskakuje to samo podczas poruszania się w samej grze co ciekawe dzieje się tak tylko kiedy obracam kamerę przy pomocy myszki.. kiedy używam tylko klawiatury gra nadal chodzi płynnie.
    Nie mam pojęcia o co może chodzić.. proszę o pomoc.

milazoe
    Uczestnik

<font style=”vertical-align: inherit;”><font style=”vertical-align: inherit;”>help today I remembered that I have a nice game with cdprojekt so when inserting the CD into the disk drive I noticed a 5mm crack. </font><font style=”vertical-align: inherit;”>is it possible to play with such a CD ???</font></font>

I think i would be better to get new one.

men tracksuits in USA[/url]

BepaKrabamar
    Uczestnik

Natrafia na rozmyślania

thucphamchucnangydx
    Uczestnik

włączeniu gry wyskakuje błąd że pierwszego włączenia gry może dokonać administrator. uruchamiałem jako administrator

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.