Gry – pomoc techniczna – przekierowanie

• niesmiertelny
    Uczestnik

możecie jakoś pomóc zainstalowałem grę `the chronicles of ridick` i przy uruchamianiu po wpisaniu klucza produktu wyskakuje okienko: nieoczekiwany błąd (13;6). co zrobić żeby zagrać???

Regis de Vengerberg
    Uczestnik

Witam, mieszkam w Australii i mam zamiar kupić grę Wiedźmin 3 oraz konsolę Xbox1/PS4. Czy gra będzie posiadała polski dubbing? Nie będzie problemów gdy przeniosę się z konsolą do Polski?

Dziękuję i pozdrawiam 🙂

bartoxx556
    Uczestnik

jak zarejestrować grę the chronicles of riddickassault on dark athena

kiler13018
    Uczestnik

Witam na starcie przepraszam za brak polskich znaków.

Zakupilem gre wiedzmin 3 na steam zainstalowalem instalacja przebiegla pomyslnie ale gdy tylko odpalam gre widze tylko tekstury drzew brak podloza postaci scian nic tylko drzewa pojedyncze krzaczki i drzewa w oddali, spelniam wymagania sprzetowe nawet zakupilem nowa karte graficzna GTX960 bo myslalem ze poprzednia byla uszkodzona ale nie procek to AMD FX(tm)-6100 six-core procesor 16 ramu zasilacz 500. Naprawde majstrowalem ze wszystkimi ustawieniami w grze i nic szukalem tego problemu w necie ale prawie nic nie znalazlem, POMOCY

Kropuss
    Uczestnik

Dziękuję za pomoc.

Ludzie, piszą wyraźnie jeśli macie problem z grą którą rejestruje się przez http://www.cdprojekt.pl/rejestracja to musicie wejść na stronę http://www.cdp.pl

Pozdrawiam

reezhd
    Uczestnik

witam , nie wiem czy dobrze trafilem na forum ale mam pewien problem z gra wiedzmin 3 mianowicie problem ze zdobywaniem punktow doswiadczenia.
    Wczoraj zakupilem wersje elektorniczna wraz z 2 dodatkami krew i wino i serca z kamienia. Wersja 1.22 na xbox one kupiona przez konto xbox live.
    Problem polega na tym ze nie otrzymuje w ogole doswiadczenia za przeciwnikow/ potworow ,a takze za zadania tzw „pytajniki”. To samo tyczy sie niektorych zadan pobocznnych. Mimo ze przeciwnicy sa ode mnie o kilka poziom wyzej tj zielony kolor czy czerwony to w ogole nie otrzymuje punktow xp. Jedyne punkty xp to tylko za zadania glowne.
    Mialem juz wczesniej wersje pudelkowa na xbox one posiadam takze stare save’y z tamtej wersji gry , niestety plyta mi zaginela dlatego zdecydowalem kupic nowa elektroniczna wersje.
    Zaczalem nowa gre i tu wlasnie pojawil sie ten problem. Czy cos jest nie tak , moze to przez te zapisy gier z poprzedniej wersji gry? Prosze o odpowiedz bo nie wiem co robic..

Miriusz
    Uczestnik

Witam, mam problem z glitchem polegającym na utknieciu Geralta w miejscu na statku zmierzającym na Skellige. Gra chodzi jak należy, świetnie sie bawię, płynę na Skellige, rozpoczyna sie walka, robię pare kroków i Geralt nagle biega, skacze, rzuca znaki w miejscu. Problem nie pojawił sie nigdy wcześniej, proszę o pomoc.

tg1220Pl
    Uczestnik

WITAM. MAM GWINTA I MI ŁADUJE SIĘ OD PÓŁ GODZINY I PISZE MI SIGNING IN… KTOŚ MI POMOŻE

tg1220Pl
    Uczestnik

WITAM. MAM GWINTA I MI ŁADUJE SIĘ OD PÓŁ GODZINY I PISZE MI SIGNING IN… KTOŚ MI POMOŻE

Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.