Gratulacje z okazji osiągnięcia pozycji lidera kapitalizacji na GPW!

• SinuheSinuhe
    Uczestnik

Kochani!
    Serdeczne gratulacje z okazji osiągnięcia pozycji lidera kapitalizacji na GPW.
    Bardzo się cieszę, ba! odczuwam prawdziwą, chociaż zupełnie niezasłużoną dumę z tego, jak dane mi było obserwować drogę Waszego sukcesu! Podczas przymusowego przesiadywania w domu, wraz z Zorą ogrzewamy się wspomnieniami tych początków, których mieliśmy szczęście być świadkami: pierwszych WZA, dreszczowca z warrantami ABC Daty, emisji dla PKO (lubimy wierzyć, że mieliśmy w niej promil udziału :), dyskusji z Michałem na forach. Ogrzewanie się w cieple Waszego sukcesu jest wręcz uzależniające 😉
    Pozdrawiam najserdeczniej
    Sinuhe

PS. żeby nie było za słodko, zróbcie coś z tymi botami na forum, bo strasznie śmiecą (jakby co, to chętnie przyjmę uprawnienia forumowego woźnego i tu posprzątam).

TenMarianTenMarian
    Uczestnik

Sinuhe, a jakie przewidywania co do dalszej ceny akcji? Bądź co bądź spółka IT na czele kapitalizacji to coś.. niecodziennego. Wiadomo, ze świat idzie w kierunku totalnej cyfryzacji. Ale cyfryzacja nie jest namacalna tak jak np. dobytek spółek surowcowych. Dziwne to wszystko. Jestem ciekaw opinii różnych osób.

Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.