Cyberpunk – zablokowany ekwipunek

• magan5
    Uczestnik

Od pewnego czasu mam zablokowany ekwipunek. Nie mogę zmienić nic poza bronią(na pozostałym ekwipunku mam kłudeczki). Ktoś wie co można z tym zrobić? Chyba nie muszę rozpoczynać gry od nowa?

Paul_Allen
    Uczestnik

Need to know pc — how to move from me to the linux hosting[/url]stash and vice versa

Dan0001
    Uczestnik

Mam ten sam problem, mam nadzieję, że będzie to załatane albo jest na to jakiś sposób, poza wstawianiem w plecaku, bo od nowa nie chce mi się zaczynać.

Dan0001
    Uczestnik

Wyszedł nowy patch a tego nie naprawili, a naprawdę słabo się gra w bandażach na bosaka.

Dan0001
    Uczestnik

No niestety rozwiązałem problem cofając się z poziomu 18 na 8, bo tam było miejsce uszkodzenia ekwipunku. Teraz wszystko działa jak należy ale 20 godzin gry poszło w ………. .

Fazzy
    Uczestnik

Od pewnego czasu mam zablokowany ekwipunek. Nie mogę zmienić nic poza bronią(na pozostałym ekwipunku mam kłudeczki). Ktoś wie co można z tym zrobić? Chyba nie muszę rozpoczynać gry od nowa?

@Dan0001

@megan5

Musicie zdjąć stój z slotu “specjalny”

Tharnog
    Uczestnik

Tak jak pisze kolega należy zdjąć albo bandaże albo strój specjalny typu np. Do bycia niewidocznym w cyberprzestrzeni.

Jeśli to nie pomoże to faktycznie błąd

ssckoli111
    Uczestnik

Tak jak pisze kolega należy zdjąć albo bandaże albo strój specjalny typu np. Do bycia niewidocznym w cyberprzestrzeni.

Jeśli to nie pomoże to faktycznie błąd

No właśnie u mnie nic nie idzie zrobić , ekwipunek jest zablokowany przez neoprenowy skafander Judy , nie można go zamienić , sprzedać , przerobić ,
    zdjąć itd. cały czas pokazuje komunikat Akcja Zablokowana .

Tharnog
    Uczestnik

A przeszedłeś cały podmorski quest? Po wyjściu z wody załatwić zasilanie podejść spać i na 2 dzień jest zakończenie questa

ssckoli111
    Uczestnik

A przeszedłeś cały podmorski quest? Po wyjściu z wody załatwić zasilanie podejść spać i na 2 dzień jest zakończenie questa

Ja tego Questa z Judy nie miałem . Przypadkowo go ubrałem zwiedzając mapę .

Tharnog
    Uczestnik

Oooo no to powaga nowa gra i hej albo wczytać grę jeśli posiadasz Save z przed założenia kombinezonu :(….

Ja nie polecam modów ale jest podobno Save editor w którym możesz usunąć znacznik ekwipunku że jest questowy i wtedy powinieneś go bez problemu usunąć

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.