Cyberpunk problem z instalacją xone

• rafik1998
    Uczestnik

Kupiłem dziś w Mediaexpert grę na Xbox one s instalacja zapowiada się dobrze dopóki nie muszę włożyć płyty drugiej wtedy już problem się pojawią bo instalacja się zatrzymuje i nie pozwala mi zainstalować gry to tak jak by Xbox nie mógł wczytać płyty ale to nie jest wina konsoli próbowałem uruchomić ponownie konsole i wtedy wznowić instalacje niestety nadal zatrzymywała się instalacja nie wiem co robić już..

ekkamil
    Uczestnik

Witam mam podobny problem, wczoraj kupiłem cyberpunka w Media expert. Posiadam Xboxa one x,Zainstalowałem pierwszą płytę,gdy trzeba włożyć drugą płytę, wkładam ją i nic, nie widzi wcale tej płyty. Proszę o pomoc kogoś mądrzejszego

Tuolinka
    Uczestnik

Mam dokładnie ten sam problem.Druga płyta się nie instaluje konsola nie widzi płyty.Probowalam instalacji w dolinę i też nic nie dało.Co robić?

I3iGGiE
    Uczestnik

Jak włożycie druga płyte i nic się nie dzieje to wchodzicie w instalację gry naciskacie więcej opcji potem wstrzymaj instalacje i wznów instalacje wtedy płyta powinna ruszyć. Tak było w moim przypadku. Mam nadzieję że pomogłem. Pozdrawiam 😉

thomasander01
    Uczestnik

Przydatna informacja!

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.