Cyberpunk 2077 – wsparcie mysz i klawiatura dla konsol

• Alisadebe
    Uczestnik

Drogi CD Projekt,

Nabyłem Cyperpunk 2077 w wersji dla konsol Xbox. Mam konsole Xbox Series X. Czytałem, że planujecie dedykowaną aktualizację dla konsol nowej generacji.

W imieniu swoim i wielu innych graczy proszę abyście zrobili wsparcie dla sterowania myszka i klawiwturą.. Gra typu FPS bez tej możliwości to nie to samo. Gdy szukałem informacji w internecie, czy planujecie to zrobić, trafiłem na wiele wątków na różnych forach, gdzie gracze pytają o to i postanowiłem zawnioskować u źródła.
    Gra zapowiada się fenomenalnie, ale FPS z myszką i klawiaturą to zupełnie inne doświadczenia i jeśli ta gra czegoś potrzebuje, to właśnie tego!

Z ramienia tysięcy graczy na całym świecie, proszę o pozytywne rozpatrzenie naszej sprawy 🙂

Pozdrowienia!

ziebzie
    Uczestnik

Jak najbardziej podpinam się pod prośbę. Świetny pomysł który wniósł by rozgrywkę na nowy poziom.

evo9pl
    Uczestnik

Witam! Ja również się pod to podpinam, kupiłem grę na premierę i po 1h odłożyłem na półkę, gram w coda itd na padzie ale w Cyberpunka to jakas masakra ;/

PawelBlk
    Uczestnik

Drogi CD projekcie!
    Dodajcie proszę obsługę myszy i klawiatury. Gram na padzie na wysokim poziomie trudności i co chwila mam ochotę rzucić padem w TV!
    Aim assist chyba nie działa albo przynajmniej nie zauważyłem żadnej istotnej pomocy w celowaniu.

kapitanbykson
    Uczestnik

Cyberpunk na xsx potrzebuje wsparcia klawiatury i myszy. Wspomaganie celowania działa bardzo kiepsko. CD projekt ciebie prosimy…. 🙂

RegularUser
    Uczestnik

Witam.
    Czy planujecie wprowadzenie obsługi myszki i klawiatury?
    Widzę, że pytania przedmówców pozostają bez odpowiedzi 😉

ismic
    Uczestnik

Cześć,

również to mnie interesuje. Jest to jedyna kwestia która powstrzymuje mnie przed zakupem konsoli i gry.

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.