Cyberpunk 2077 jest już dostępny!

• Choompa1992
    Uczestnik

Hej CDPR,

Pokochałem Was za Wieśka, złamaliście mi serce Cyberpunkiem ;___;.

Czuję się oszukany jakością produktu, który zakupiłem, historia jest świetna, tego oczekiwałem po Was, ale gdy tak piękną zawartość opakujecie w badziewny papier to sorry, ale to nie jest gra AAA to jest early access.
    Specjalnie nie włączyłem się w hype i starałem się unikać materiałów promocyjnych, chciałem mieć niespodziankę, ale nie taką…
    Dalej będę was kochał jako wspaniałe studio i wierzę w was, wiem, że naprawicie te wszystkie błędy, ale już nigdy nie kupię waszej gry w preorderze.
    Będziecie musieli zapracować na zaufanie moje i wielu innych osób, które w was tak mocno uwierzyły.
    Nie zwrócę gry z miłości do was, ale jest mi po ludzku przykro bo nie tak się umawaliśmy CDPR, nie tak…

Oddany Fan

Ewenticos 485
    Uczestnik

Dzisiaj rano ściągnąłem nową aktualizację do Cyberpunka 2077 i po jakiejś godzinie grania zaobserwowałem takie błędy ;

– Po zmianie ustawień, brak możliwości wejścia do gry, pomaga tylko wyjście do pulpitu PS4, zamknięciu aplikacji i ponowne uruchomienie gry.Za drugim razem już działało poprawnie, ale to nie zmienia faktu, że to trzeba naprawić.I dalej nas męczycie tymi filtrami ? Przy wyłączonych filtrach gra wygląda znacznie lepiej.

– Lewitująca postać cyberpsychola po jego neutralizacji, która zawisła w powietrzu, na szczęście udało mi się go przeszukać i zebrać materiały potrzebne do zadania, to trzeba naprawić.

– Po raz pierwszy zauważyłem to co można znaleźć na YT, a mianowicie zamazaną postać kobiety, ale kiedy podszedłem bliżej, wyostrzyła się.

– Gra potrafiła się przyciąć wielokrotnie na bardzo krótki czas, ale co dziwne nie wywaliło do pulpitu konsoli ( jednak za krótko grałem ).

Na tę chwilę odpuszczam sobie granie w tę grę, bo poruszanie w widoku pierwszej osoby może zemdlić, ciągle brak centralizacji z widoku pierwszej osoby; kręci dookoła i ściąga ( o tym pisałem już wcześniej ).

Powtórzę jeszcze raz, ta gra naprawdę jest rewelacyjna, ale jeśli nie wsłuchacie się w opinie graczy, którzy na tę chwilę są testerami gry na PS4, to sami tej gry nie naprawicie i nadal będzie ogromne niezadowolenie i zdenerwowanie Waszych fanów.

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.