Błąd instalacji Wiedzmin 3 mozliwe rozwiazanie problemu

• Tarathelion
    Uczestnik

Spróbuj zrobić tak jak poradził Twardy. Wydaje się, że problem ma część napędów z czytaniem. Niektórym się udaje, niektórym nie. Jak masz znajomego gdzieś w pobliżu to możesz spróbować skopiować plik z którym masz kłopot na pendrive u znajomego, a potem przenieść go do siebie na dysk

Vedelos
    Uczestnik

No nie wiem wysłałem zgłoszenie widze na Onecie , pclab że jest wielka draka z powdodu tego błędu jak nic nie pomoże to być moze to jest czas na wymiane CD-ROM-A

olo22
    Uczestnik

lipa nie da sie zainstalowac gry blad 10 na 2 plycie jak mozna tak oszukac ludzi.wstyd ide oddac i nie polecam kupowac tej gry.zenada

olo22
    Uczestnik

to nie jest wina napedow (sprawdzone na roznych nowych napedach) tylko plyt.nie da sie nawet jej zgrac.tylko oddac do sklepu.

Karolina_Gnaś_IRKarolina_Gnaś_IR
    CD PROJEKT Moderator

Poniżej wklejam oświadczenie naszego polskiego dystrybutora – spółki CDP.pl w sprawie wadliwych płyt. W razie wystąpienia opisanych problemów u Państwa prosimy o postępowanie zgodnie z załączoną poniżej instrukcją:

`Drodzy Gracze,

w ostatnim czasie otrzymujemy sygnały, że u niektórych z Was pojawiły się problemy z odczytem i instalacją z płyt DVD gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji PC. Jest dla nas absolutnym priorytetem, aby każda osoba która nabyła grę była w pełni zadowolona, dlatego też nasz dział pomocy technicznej dokładnie zbadał już znaczną część ze zgłoszonych problemów.

Przede wszystkim chcielibyśmy Was zapewnić, że komplikacje przy instalacji gry występują tylko u niewielkiej liczby użytkowników oraz że nadal możecie pobrać swoją kopię gry za pośrednictwem serwisu GOG.com, bez konieczności jej instalowania z płyty – to najdogodniejsze rozwiązanie pozwoli Wam cieszyć się rozgrywką już teraz, podczas kiedy my będziemy rozwiązywać problem z płytą.

Nieprawidłowości w odczycie danych z nośników pojawiają się najczęściej przy skraju warstwy/płyty: nośnikiem fizycznym gry jest dwuwarstwowa płyta DVD. Występują one jedynie w niektórych specyficznych przypadkach i wynikają z indywidualnych ustawień sprzętowych czytnika (np. prędkości odczytu danych z nośnika, czy moc lasera w głowicy). Przy ustawionej maksymalnej prędkości odczytu może się zdarzyć, że wiązka laserowa jest zbyt słaba, algorytm korekcji danych nie działa prawidłowo i zgłasza błędy sumy kontrolnej (CRC).

Pierwszym sposobem rozwiązania problemów w takim przypadku jest zapoznanie się z przygotowana przez nasza pomoc techniczną instrukcją na stronie http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/articles/203788908. Jeśli informacje tam zawarte nie są dla Was jasne lub potrzebujecie dalszego wsparcia skontaktujcie się proszę z naszymi konsultantami pod numerem telefonu 801 801 815 lub za pośrednictwem formularza:http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/requests/new, możecie również udać się do punktu, w którym zakupiliście grę i przekazać obsłudze sklepu kompletne etui ze wszystkimi nośnikami na drodze reklamacji. W tym ostatnim wypadku, sklep przyjmie od Was grę, prześle ją do naszego działu obsługi technicznej, który zweryfikuje zgłoszoną wadę i jeśli zostanie wykryty defekt, odeślemy do sprzedawcy komplet płyt z wymienionymi nośnikami na sprawne.

Pozdrawiam,

Robert Kuraś, Starszy Specjalista ds. Pomocy Technicznej`

Czlap
    Uczestnik

Mam problem z błędem na 3 płycie, wywala mi jakiś błąd techniczny przy instalacji, a w gogu nie mogę znaleźć Wiedzimina, bo go tam nie ma, więc co mam zrobić żeby zainstalować grę?

• Musisz być zalogowany aby odpowiadać w tym temacie.